Київський залізничний вокзал планують здати у концесію

Київський залізничний вокзал планують здати у концесію

Укрінформ
Міністерство інфраструктури розглядає питання передачі залізничних вокзалів та портів в концесію.

Про це в інтерв'ю Радіо Свобода сказав міністр інфраструктури Владислав Криклій.

"Якщо ми говоримо про інфраструктуру, про концесії, то ми взагалі на це будемо дивитися не тільки в контексті якоїсь сфери – залізниця, дороги, а комплексно, тому що держава не завжди кращий управлінець. І ті питання, в яких держава погано справляється і не може впоратися, не має достатніх результатів фінансових, а демонструє збитки, то, власне, точно треба щось змінювати. І концесія – це, напевне, найкращий варіант. ...Якщо все буде по плану, то ми в цьому році анонсуємо перші концесійні проекти, у тому числі в портах", - сказав Криклій.

Читайте також: Рада зробила крок до передачі держмайна у концесію бізнесу

Він навів приклад київського вокзалу, який при великому трафіку пасажирів демонструє збитки, і повідомив, що розглядається можливість передачі в концесію Київського залізничного вокзалу.

"Ми плануємо розглядати у недалекій перспективі, у недалекому майбутньому спільно з «Укрзалізницею» можливість передачі в концесію залізничного вокзалу. Тоді це буде взагалі зовсім інший проект. Буде певний інвестор, концесіонер, який матиме інвестиційні зобов’язання. Він змушений буде вкладати в цей вокзал", - сказав Криклій.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-