Столична поліція отримала зброю нового зразка

Столична поліція отримала зброю нового зразка

Укрінформ
Поліція Києва вже отримала кілька зразків пістолетів-кулеметів “МР-5”, тож незабаром почнуться тренування особового складу щодо їх використання.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

Зокрема, очільник поліції Києва Андрій Крищенко наголосив, що хоча нова зброя досить проста у використанні, однак для особового складу обов’язково будуть проведені відповідні навчання.

“Поліція Києва вже отримала декілька зразків «МР-5», тож ми скоро розпочнемо тренування особового складу. Адже ця зброя є новою для поліцейських, тож обов’язкового потрібно вивчити її тактико-технічні характеристики та особливості застосування", - зазначив Крищенко.

За його словами, першочергово відпрацьовуватимуть навички стрільби з “МР-5” правоохоронці, які несуть службу на території залізничного вокзалу та аеропорту, бо саме вони отримають цю зброю замість автоматів Калашникова.

Читайте також: У податковій готові до відокремлення правоохоронної функції - Верланов

Уточнюється, що такі пістолети-кулемети використовують правоохоронці США та більшості країн Європи. "Ця зброя краще пристосована для виконання поліцейських завдань в умовах міста чи закритих приміщеннях: затримання злочинців, звільнення заручників тощо", - додали у поліції.

Як повідомляв Укрінформ, 15 травня голова Національної поліції України Сергій Князєв презентував у Києві новий зразок озброєння для поліцейських - пістолет-кулемет "МР-5".

Пістолет-кулемет "МР-5" - німецького виробництва, ним планується замінити в поліції автоматичну зброю радянських зразків.

На базі Тренінгового центру ГУНП у м. Києві відбулася демонстрація роботи цих пістолетів-кулеметів. Випробували зброю і очільник Нацполіції Сергій Князєв, і очільник столичної поліції Андрій Крищенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-