У Києві вперше пройдуть Міжнародні хорові змагання

У Києві вперше пройдуть Міжнародні хорові змагання

Укрінформ
Київ з 27 до 31 серпня 2020 року вперше прийматиме Міжнародні хорові змагання.

Відповідний меморандум підписано між виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією) та компанією INTERKULTUR Management GmbH, яка представляє міжнародне хорове товариство, повідомляє прес-служба КМДА.

"Уже два роки поспіль ведуться перемовини щодо проведення конкурсу, оскільки, починаючи змагання у Києві, будуть задіяні усі міста України. Наразі Києву запропоновано прийняти найменший формат конкурсу, з якого зазвичай і починають співпрацю з містами. У разі ж успішного проведення заходу місто зможе приймати хорові змагання кожні два роки. Підписання меморандуму – це один з кроків до втілення в життя ідеї проведення цієї непересічної події саме у Києві", – зауважив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, у цьому конкурсі зазвичай беруть участь близько сорока команд з понад десяти різних країн. У межах заходу передбачено парад хорових колективів різних країн на вулиці Хрещатик, урочисті церемонії та концерти відкриття та закриття, конкурсна програма протягом трьох днів з міжнародним журі, відкриті концерти для всіх мешканців та гостей міста і гала-концерт.

Читайте також: Нова виставка в Києві розкриє особистість сина Івана Франка

Посадовець окремо підкреслив, що після вдалого досвіду проведення Євробачення у Києві захід подібного формату розширить аудиторію учасників та вболівальників, що сприятиме збільшенню потоку туристів до міста.

«Звичайно, що подібні заходи сприяють популяризації туристичного потенціалу столиці та збільшення туристичних потоків. Окрім того, це промоція міста на міжнародному рівні, покращення іміджу міста Києва та країни, зміцнення їх позиціонування на європейській арені та збільшення туристів на наступні роки», – підкреслив Поворозник.

 Фото: прес-служба КМДА

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-