Живий ланцюг, виставки та огляди: що готують у Києві до 100-річчя Соборності

Живий ланцюг, виставки та огляди: що готують у Києві до 100-річчя Соборності

Укрінформ
У столиці до Дня Соборності України – 100-ї річниці Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, який відзначають 22 січня, у і відбудеться низка урочистих та святкових заходів.

На виконання Указу Президента України № 871/2014 у столиці затверджено відповідний план заходів, повідомляє прес-служба КМДА.

"Так, до цієї знаменної події, 22 січня, за участю керівництва держави та міста відбудеться урочисте покладання квітів до пам’ятників Т.Г Шевченку та М.С. Грушевському. Окрім того, у цей день, у рамках відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років, організують тематичні заходи, присвячені 100-річчю проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки", - йдеться у повідомленні.

Крім того, 20 січня – 15 лютого на Майдані Незалежності проведуть інформаційно-виставковий проект «100 років боротьби», приурочений до Дня Соборності України.

21 січня о 12:00 заплановано відкриття меморіальної дошки на честь головного отамана військ і флоту Української Народної Республіки Симона Петлюри, за адресою: вул. С. Петлюри, 2/4.

Також 21-22 січня відбудуться урочистості у районах Києва.

22 січня на мосту ім. Є. Патона проведуть молодіжну акцію «Живий ланцюг соборності», а також мирне зібрання «День Соборності України», а із 8:00 до 19:00 на Софійській площі відбудеться святковий захід до 100-річчя проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

У січні заплановане відкриття нових та поновлення існуючих експозицій з історії Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, їхньої ролі у процесі здобуття незалежності України, організація книжкових та ілюстративних виставок, оглядів літератури та інших просвітницьких заходів у закладах культури.

У місцях проведення загальнодержавних заходів буде забезпечено чергування бригад екстреної медичної допомоги, охорону громадського порядку та святкове оформлення.

На час підготовки та проведення заходів, у разі необхідності, обмежать рух транспорту та внесуть зміни в роботу міського пасажирського транспорту загального користування.

Фото ілюстративне

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-