Врятувати “Київ: з’явилась петиція на захист культового кінотеатру

Врятувати “Київ: з’явилась петиція на захист культового кінотеатру

Укрінформ
Компанія Артхаус Трафік закликає підписати створену на сайті Київської міської ради петицію на підтримку кінотеатру “Київ”.

Про це йдеться у повідомленні компанії, надісланому до Укрінформу.

“Просимо вас підтримати кінотеатр та його команду – підписати петицію та поширити інформацію про неї”, - закликали в Артхаус Трафік.

Як зазначається, 26 грудня стало відомо, що кінотеатр “Київ” під загрозою – 4 січня 2019 року збігає термін дії договору оренди кінотеатру, що знаходиться в комунальній власності та вже протягом тривалого часу перебуває в користуванні ТОВ Культурний центр “Кінотеатр “Київ”.

ТОВ Культурний центр “Кінотеатр “Київ” за час своєї діяльності провів технічну модернізацію кінозалів і обладнання, за власний рахунок провів реставраційні роботи. Завдяки продуманій програмній політиці команда створила на базі кінотеатру найповажніший кінокультурний центр в Україні. Спільно з численними посольствами та культурними інституціями тут проводять фестивалі національного кінематографа: з моменту реставрації в кінотеатрі відбулося більше 200 заходів. Протягом багатьох років він приймає у себе Київський міжнародний кінофестиваль “Молодіcть”. “Київ” належить до міжнародної мережі “Europa Cinemas”, до якої входять найкращі кінотеатри Європи.

Читайте також: Фестиваль Docudays UA закликає підтримати кінотеатр “Київ”

“Немає жодних сумнівів у тому, що саме ТОВ Культурний центр “Кінотеатр "Київ” є творцем унікального культурного простору. Саме завдяки зусиллям цієї команди і її щоденної кропіткої роботи столиця має культурну інституцію європейського рівня”, - підкреслили в Артхаус Трафік.

Там наголосили: зважаючи на закриття столичних кінотеатрів “Україна” та “Кінопанорама”, громада міста занепокоєна діями міської влади щодо усунення команди, яка успішно керувала кінотеатром “Київ” останні 20 років.

“Закликаємо київську владу сприяти продовженню договору оренди з ТОВ Культурний центр “Кінотеатр “Київ” та вжити всіх можливих заходів для недопущення перешкод у роботі кінотеатру”, - наголосили в компанії.

Станом на вечір 4 січня петиція зібрала 215 підписів. Залишилось 9785 підписів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-