У Кличка обіцяють, що кінотеатр “Київ” ніхто не закриє

У Кличка обіцяють, що кінотеатр “Київ” ніхто не закриє

Укрінформ
Кінотеатр «Київ» продовжить свою роботу у нинішньому форматі, а всі інші заяви є лише домислами.

Про це заявила директор Департаменту культури Київміськдержадміністрації Діана Попова, повідомляє прес-служба КМДА.

«Кінотеатр продовжить свою роботу у тому ж форматі, що і нині. Будь-які інші заяви – домисли, не більше. Фестивальний профіль у контексті меморандуму між КМДА та кінофестивалем «Молодість» так само буде ключовим», – наголосила Попова.

Вона також зауважила, що постійні звернення орендаря до комісії з питань власності щодо зменшення орендної ставки викликають сумніви щодо його платоспроможності. Тому «Київ» пропонується включити до мережі «Київкінофільм».

«Місто просто не може ставити під загрозу подальшу роботу цього легендарного кінотеатру. Тому для оперативного й ефективного управління майном громади запропоновано включити «Київ» до мережі «Київкінофільм». Ми не можемо собі дозволити навіть припустити, що робота кінотеатру може бути зупинена», – сказала Попова.

Читайте також: Держава повинна відроджувати кінотеатри в Україні – Андрій Халпахчі

Вона наголосила, що всі кінотеатри, які перебувають у мережі КП «Київкінофільм», демонструють сталий розвиток та ефективну роботу. А на оновлення матеріально-технічного стану комунальної мережі кінотеатрів тільки у 2018 році було виділено 20 млн з міського бюджету.

У КМДА нагадали, що кінотеатр «Київ» є пам’яткою архітектури і містобудування місцевого значення, і його цільове призначення змінюватись не може. Окрім того, перед укладанням договору оренди балансоутримувач має спочатку укласти охоронний договір із Департаментом охорони культурної спадщини, у якому також буде прописано цільове призначення будівлі – кінотеатр.

Раніше голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко написав у Facebook, що 4 січня 2019 року спливає термін дії договору оренди цілісного майнового комплексу кінотеатру "Київ" і його подальша робота залишається під питанням.

Іллєнко також заявив, що готує звернення до міського голови Києва Віталія Кличка з проханням особисто розібратися в цій ситуації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-