Киян попередили про незручності через масштабні навчання ДСНС

Киян попередили про незручності через масштабні навчання ДСНС

Укрінформ
У Києві 20-22 листопада проходитимуть масштабні командно-штабні навчання рятувальних служб з пересуванням містом великої кількості аварійної-рятувальної техніки.

Про це повідомляється на сторінці КП «Київпастранс» у Facebook.

У зв'язку з цим жителів Києва попереджають про можливі незручності.

«Закликаємо мешканців міста не панікувати у разі пересування містом великої кількості аварійної-рятувальної техніки (до навчань буде залучено понад 50 одиниць техніки), включення сирени, та з розумінням ставитись до можливих незручностей через практичне відпрацювання загальноміських навчань», - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, планом проведення спеціальних об'єктових навчань (тренувань) з питань цивільного захисту передбачено:

20 листопада 2018 року

- Теоретичне відпрацювання заходів на об'єкті щодо подолання наслідків несприятливих погодних умов на територіях ПАТ «Київський вітамінний завод» та Київського палацу дітей та юнацтва у Подільському районі.

- Відпрацювання практичних заходів щодо обмеження на в'їзд (проїзд містом) вантажного транспорту у разі погіршення погодних умов, які супроводжуються сильним снігопадом, на пункті пропуску КП у напрямку - Вишгород, Овруч (Оболонський район). Тут з 12:00 до 13:00 відпрацьовуватимуть обмеження в'їзду вантажного транспорту у місто.

- Відпрацювання практичних заходів щодо захисту населення і територій при виникненні надзвичайної ситуації техногенного характеру, пов'язаної з розповсюдженням небезпечної хімічної речовини (аміак) на ПрАТ «Оболонь» з 14:30 до 16:30. Під час навчання будуть проводитись роботи з ліквідації наслідків НС, пов'язаних з розповсюдженням аміаку. Також будуть відпрацьовані питання евакуації з елементами тимчасового відселення населення, у тому числі, осіб з інвалідністю.

Читайте також: Навчання у Києві: ДСНС обіцяє, що мешканців не залучатимуть

У навчаннях цього дня на кожному з об'єктів планується залучити від 70 до 160 осіб та до 12 одиниць техніки.

21 листопада 2018 року

- Відпрацювання практичних заходів щодо евакуації населення внаслідок сильного підтоплення; ліквідація наслідків підтоплення із залученням 80 учасників та 3 одиниць техніки з 11:00 до 17:00 на території Державного університету інфраструктури та технологій (Київський інститут водного транспорту) (Подільський район).

- Відпрацювання практичних заходів щодо евакуації населення внаслідок сильного підтоплення; ліквідації наслідків підтоплення з 11:00 до 17:00 на територіях КП «Київшляхміст» (Печерський район), ДП завод «Генератор» (Оболонський район) та теоретичних заходів на території Міської дитячої клінічної лікарні №2 (Дніпровський район). До навчань на кожному з об'єктів будуть залучені від 8 до 79 осіб та до 7 одиниць техніки.

22 листопада 2018 року

- Відпрацювання практичних заходів щодо захисту населення і територій при виникненні надзвичайної ситуації, пов'язаної з проривом мережі на території ТОВ «Євро-Реконструкція» (ліквідація наслідків НС, пов'язаних з аварією та відключенням тепло- та електропостачання Дніпровського та Деснянського районів м. Києва) із залученням 21 особи та 9 одиниць техніки - з 12:00 до 14:00.

- Відпрацювання практичних заходів на суб'єктах господарювання в особливий період (введення правового режиму воєнного стану) - з 10:00 до 15:00 на територіях ПАТ «Київмедпрепарат» (Шевченківський район), Дирекції «Автотранспошта» ПАТ «Укрпошта» (Солом'янський район), КП«ШЕУ» (Святошинський район), Національного університету харчових технологій (Голосіївський район).

На кожному з об'єктів планується залучити від 23 до 170 осіб та до 8 одиниць техніки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-