Кличко взяв участь у з’їзді Європейської народної партії у Гельсінкі

Кличко взяв участь у з’їзді Європейської народної партії у Гельсінкі

Фото
472
Ukrinform
Мер Києва Віталій Кличко відвідав 25-й з’їзд Європейської народної партії, який відбувається у столиці Фінляндії Гельсінкі.

Про це повідомляє прес-служба КМДА

«Важливо сьогодні бути тут, разом із європейськими колегами, обговорювати ті спільні проблеми, які європейська спільнота може розв'язати тільки консолідованими зусиллями. Європейська народна партія є найбільшою партією в Європейському Союзі й об'єднує політичні сили з майже 40 країн. «УДАР» уже кілька років є спостерігачем у ЄНП. Сьогодні тут обговорюють ключові виклики, які постали перед Європою. Питання безпеки, міграційної політики, загроз радикалізму. І європейські політики разом напрацьовують шляхи їх вирішення. Тому це важливо. І я радий бути тут, із представниками європейських партій. Бо ключова мета України - стати частиною великої європейської родини. Європейський напрям розвитку є для нас пріоритетним», - зазначив Кличко.

Кличко взяв участь у з’їзді Європейської народної партії у Гельсінкі/ Фото: КМДА

Зазначається, що парія «УДАР» із 2013 року має статус спостерігача у Європейській народній партії. Цьогорічний з’їзд, як зазначають у ЄНП, має велике політичне значення. В умовах, коли Європа стоїть перед колосальними викликами, значною мірою її майбутній успіх залежатиме від того, якими будуть наступний Європарламент та Єврокомісія. На з’їзді у Гельсінкі ЄНП має обрати свого кандидата на наступних виборах президента Єврокомісії, які відбудуться у травні 2019 року, та напрацює спільну політичну позицію щодо нових викликів, із якими стикається Європа.

У Гельсінкі також відбулися зустрічі Віталія Кличка з європейськими політиками. Зокрема, з президентом ЄНП Жозефом Долем, депутатом Європарламенту Елмаром Броком та іншими. Поспілкувався Кличко і з екс-президентом Грузії Міхеїлом Саакашвілі.

Читайте також: Кличко розповів про реалізацію проектів метро на Троєщину та Виноградар

Європейська народна партія – загальноєвропейська політична партія, заснована у 1976 році. ЄНП послідовно підтримує рух України до Європи та збереження санкцій проти Російської Федерації. Також ЄНП виступала за запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-