У столиці  запустили всі котельні, що не працювали через відсутність газу - КМДА

У столиці запустили всі котельні, що не працювали через відсутність газу - КМДА

Укрінформ
У Києві відновили роботу всі котельні, які не працювали тривалий час через відсутність природного газу.

Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв під час інспекції ремонтних робот на вулиці Кирилівській, 105, повідомляє прес-служба столичної влади

"Наразі постачання теплоносія відновлене у повному обсязі, і триває ліквідація пошкоджень тепломереж, що сталися під час запуску гарячої води. Щодоби комунальне підприємство «Київтеплоенерго» усуває більше 40 пошкоджень", - зазначив Пантелеєв.

За його словами, наразі в роботі аварійних бригад «Київтеплоенерго» понад 120 пошкоджень мереж, тому в деяких будинках може бути тимчасово відсутнє гаряче водопостачання, допоки ремонтні роботи не будуть завершені.

Загалом, зазначив він, працює 34 аварійно-відновлювальні бригади.

Пантелеєв перевірив, зокрема, роботи на вулиці Кирилівській, де пошкоджена ділянка тепломережі діаметром 300 мм, що була прокладена ще 1964 року.

«Найбільше пошкоджень маємо у Подільському та Оболонському районах. Нагадаю, тривалий час частина тепломереж перебувала без теплоносія, що сприяло підвищеній корозії. Тому під час запуску гарячої води виникли додаткові пошкодження. «Київтеплоенерго» зараз їх ліквідує і вийде на планове і стабільне постачання послуг», – сказав представник КМДА.

Як повідомлялося, НАК «Нафтогаз України» та КП «Київтеплоенерго» підписали договір на постачання газу, НАК надав комунальному підприємству номінації газу на другу декаду жовтня.

Читайте також: Гаряча вода повертається у домівки всіх киян - Кличко

Згідно з мировою угодою, Київтеплоенерго стає правонаступником за всіма договорами Київенерго з Нафтогазом та, відповідно, за борговими зобов'язаннями на суму близько 2,4 млрд грн. Сторони погодилися, що питання штрафних санкцій, щодо яких ще не завершилися судові процеси, не є предметом регулювання мирової угоди та будуть вирішуватись окремо у судовому порядку.

Мер Києва Віталій Кличко зазначив, що столична влада розпочала постачання гарячої води у понад 3 тисячі будинків.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-