Гаряча вода для столиці: Нафтогаз підписав мирову з владою Києва

Гаряча вода для столиці: Нафтогаз підписав мирову з владою Києва

Оновлено
Укрінформ
Київська міська держадміністрація та НАК "Нафтогаз України" підписали мирову угоду щодо передачі боргів ПАТ "Київенерго" до КП "Київтеплоенерго".

Про це компанія повідомляє у Twitter.

"Десь за тиждень бойлерам можна дати відпочинок. Сьогодні підписали мирову угоду, за якою Київтеплоенерго визнає, що є правонаступником за борговими зобов’язаннями Київенерго", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у середу, 10 жовтня, господарський суд м. Києва має затвердити мирову угоду.

"Після цього протягом двох днів Київенерго та Київтеплоенерго урегулюють питання передачі боргових зобов’язань. Щойно це станеться, Нафтогаз та Київтеплоенерго зможуть укласти договір про постачання газу за пільговою ціною на умовах ПСО. Весь процес триватиме до 5 робочих днів", - додали у компанії.

Як повідомлялося, Нафтогаз припинив поставки газу Києву через борги приватної компанії "Київенерго".

Нафтогаз вимагав, щоб цей борг повернуло комунальне підприємство "Київтеплоенерго", ставши правонаступником боргових зобов'язань КП "Київенерго". Місто ж наполягало на тому, що кияни не повинні сплачувати борги, що виникли у результаті господарської діяльності комерційної структури і які не мають джерела для погашення.

Читайте також: Гаряча вода для Києва: Мінфін дав 730 мільйонів на погашення боргу

Заборгованість Київенерго перед НАК "Нафтогаз" становить приблизно 3,3 млрд грн, заборгованість споживачів перед Київенерго - приблизно 2,6 млрд грн. Водночас існує зобов'язання держави перед Київенерго - це різниця в тарифах в обсязі 729 млн грн. Саме цю суму (729,5 млн грн) Кабмін виділив на погашення заборгованості.

11 вересня Київрада ухвалила рішення про прийняття комунальним підприємством "Київтеплоенерго" боргів Київенерго перед Нафтогазом за умови, що Київенерго передасть КП джерела для погашення боргу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-