КМДА пропонує ремонтувати і міняти теплолічильники за рахунок міста, а не киян

КМДА пропонує ремонтувати і міняти теплолічильники за рахунок міста, а не киян

652
Ukrinform
У Києві планують впровадити програму збереження будинкових теплолічильників. Вона передбачає заміну, ремонт та охорону обладнання, що системно встановлювалось останні три роки і яке дає можливість людям сплачувати менше за тепло. 

Про це під час розширеного засідання колегії Київської міської державної адміністрації заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, повідомляє прес-служба міської влади. 

«На тлі високих цін на тепло й гарячу воду, створювати додаткове фінансове навантаження на мешканців є недоцільним. Тому ми пропонуємо запровадження міської програми, яка би включала комплекс заходів: не лише заміну й повірку, а й облаштування приміщень та встановлення систем охорони в будинку. Адже сьогодні ми маємо часті крадіжки обладнання лічильників. Лише за останні місяці ми маємо 400 випадків крадіжок», - сказав Пантелеєв.

Він підкреслив, що виконання цього переліку робіт більш доцільно здійснювати за рахунок міських коштів, аби не перекладати їхню вартість на споживачів.

Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», вартість встановлення, заміни, повірки, абонентського обслуговування будинкових приладів обліку покладені на споживачів комунальних послуг.

Читайте також: У Київраді зареєстрували проект звернення до ВР про приєднання Коцюбинського

Він зазначив, що фахівці проаналізували потребу і визначили основні напрямки програми – ремонт, повірка, заміна, закупівля охоронного обладнання та облаштування приміщень до потреб служби охорони. Загальна вартість робіт – 37 млн грн.

«Виділення коштів на цю програму не лише вбереже від крадіжок і вандалізму дороговартісне обладнання теплолічильників, а й дасть змогу людям мати нарахування лише за фактично спожите тепло, що дозволить економити на послугах у відносно теплі періоди опалювального сезону», – сказав заступник голови КМДА.

Пантелеєв наголосив, що проект відповідного рішення буде винесений на сесію Київради і КМДА сподівається на підтримку цієї програми.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>