У Києві вперше відбуваються “Ігри вогнеборців”

У Києві вперше відбуваються “Ігри вогнеборців”

Фото, відео
Укрінформ
На Поштовій площі триває перший фестиваль «Ігри вогнеборців», під час якого у розважальній формі учасникам розповідають про пожежну безпеку, лайфсейвінг і навчають надавати домедичну допомогу.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомила комунікаційний менеджер проекту «Добровольці-вогнеборці» Ксенія Омельченко.

«Ігри вогнеборців» - це перший масштабний фестиваль такого формату в Україні, який спрямований на розвиток нової культури безпеки та популяризацію добровільних пожежних. Під час заходу кожен зможе відчути себе добровільним рятувальником. Наприклад, долаючи спортивну зону-дистанцію «Лабіринт вогнеборця» (парні забіги), учасники проходять дистанцію професійних пожежних під час гасіння пожежі», - зазначила Омельченко.

Ігри вогнеборців у Києві / Фото: Худякова Олена, Укрінформ

У рамках фестивалю діє інтерактивна зона майстер-класів. Так, партнери заходу з Товариства Червоного хреста України навчають присутніх надавати першу домедичну допомогу та приймати пологи під час надзвичайних ситуацій. Зі свого боку добровільна пожежна бригада «Штурм» із Борисполя ділиться лайфхаками щодо перших дій при пожежі, а також знайомить із будовою пожежного автомобіля. Водночас представники пляжного патруля, за словами Омельченко, навчають тому, як рятувати людину на воді та як узагалі зрозуміти, чи потребує вона допомоги.

«Кожен, хто пройде всі три майстер-класи, отримає атестат вогнеборця і призи», - сказала представниця організаторів.

Читайте також: Вихідні для розумників: книжковий форум та Comic Con Ukraine

Вона також додала, що учасниками «Ігор вогнеборців» вже стали понад 2 тисячі осіб.

Фестиваль триватиме до 22:00 23 вересня. На завершення заходу запланований показ фільму «Школа 911» про волонтерську парамедичну службу від фестивалю американського кіно «Незалежність». Вхід - вільний.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-