Київрада реструктуризувала непогашений зовнішній борг

Київрада реструктуризувала непогашений зовнішній борг

Укрінформ
Київська міська рада успішно завершила реструктуризацію непогашеного боргу за зовнішніми запозиченнями.

Про це сказав перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, повідомляє прес-служба столичної влади. 

«4 вересня 2018 року Київська міська рада успішно завершила обмін усіх непогашених Облігацій участі у кредиті з дохідністю 8% та погашенням у 2015 році (Облігації з погашенням у 2015 році) на сукупну номінальну суму 101 149 000 доларів США на нові облігації з дохідністю 7,5% та з погашенням 15 грудня 2022 року (Облігації з погашенням у 2022 році). Таким чином Облігації з погашенням у 2015 році були у повному обсязі скасовані», - зазначив Поворозник.

Читайте також: У метро Києва запустили відеосистему, що працюватиме як навігатор і “око”

Він зауважив, що Облігації з погашенням у 2022 році включені до Офіційного реєстру Ірландської фондової біржі, яка здійснює свою господарську діяльність під найменуванням «Євронекст Дублін», та допущені до торгів на Глобальному валютному ринку Євронекст Дублін.

«Станом на сьогодні Київська міська рада не має жодного непогашеного боргу за зовнішніми запозиченнями. Успішне завершення цієї боргової операції допоможе реалізувати цілі, передбачені у Механізмі розширеного фінансування МВФ для України, погодженому 11 березня 2015 року», - наголосив Поворозник.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-