В Укрінформі відкрили виставку «#київкомфортний»

В Укрінформі відкрили виставку «#київкомфортний»

Фото
Укрінформ
В інформаційному агентстві Укрінформ в центрі Києва відкрито фотовиставку «#київкомфортний».

Експозицію з такою назвою організували Департамент суспільних комунікацій КМДА та Укрінформ напередодні відзначення 27-ї річниці незалежності України і 100-річчя відродження української державності.

Фотовиставка «#київкомфортний» розміщена у вікнах інформагентства за адресою: вулиця Богдана Хмельницького, 8/16.

Столичні фотографи Борис Корпусенко, Володимир Чепель, Андрій Скакодуб, Євген Любімов, Олексій Самсонов та Алевтина Трушина представили своє бачення комфортних змін, що відбулися у Києві за останні три роки.

Як зазначила заступник директора Департаменту суспільних комунікацій КМДА Тетяна Гузенко, фотокори яскраво показали зміни, які щодня відбуваються у столиці. Головне, за її словами, добре видно, куди місто інвестує податки.

«На цих світлинах - енергія перетворень та щирі емоції киян. Наразі у кожному районі міста реконструюються парки, створюються нові зелені зони, ремонтуються дороги, медичні установи», - сказала Гузенко.

В Укрінформі відкрито виставку «#київкомфортний»

Тому, зазначила вона, увага фотомитців була зосереджена на архітектурних новаціях, серед яких, зокрема, 300 відновлених парків та скверів, 35-метрові фонтани Майдану Незалежності заввишки, каскад із 12-ти світломузичних фонтанів Русанівської набережної. Цьогоріч відкрито сходи з Пейзажної алеї на Поділ, отримав друге життя найстаріший кінотеатр Києва – «Жовтень».

Чимало світлин розповідають про київських малюків.

«У 2017 році в Києві побудовано та реконструйовано 10 дитячих садочків. А цьогоріч - вже 8. Чимало уваги - медичним закладам. У 2018 році на медицину з міського бюджету спрямовано 9,1 млрд грн. За три роки оновлено парк швидкої допомоги. 164 нових автомобілів швидкої із сучасним обладнанням передано місту», - додала заступник директора Департаменту суспільних комунікацій КМДА.

Читайте також: Україна в європейській історії: у Києві відкривають виставку до Дня Незалежності

Фотомитці не оминули своєю увагою освітян та школярів. У 2017 році в Києві побудовано та реконструйовано 13 закладів освіти, а 2018-го відкриють двері для учнів ще три школи, сказала Гузенко, додавши, що у столиці також будуються нові дороги та транспортні розв’язки.

«Так, звичайно, проблемою всіх міст є застарілі підземні комунікації, що створюють безліч  непередбачених ситуацій. Але, погодьтеся, це тема для депутатів, що ухвалюють стратегії розвитку та щорічні кошториси. Для нас важливо, щоб люди  помічали  та берегли  все, що  наближає Київ до європейських стандартів», - зазначила Гузенко

Фото: Борис Корпусенко, Володимир Чепель, Андрій Скакодуб, Євген Любімов, Олексій Самсонов, Алевтина Трушина

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-