Наслідки негоди ліквідовують майже 200 працівників і 91 одиниця спецтехніки

Наслідки негоди ліквідовують майже 200 працівників і 91 одиниця спецтехніки

Укрінформ
Після нічної негоди на столичних вулицях працює 91 одиниця спецтехніки КК «Київавтодор», а також 178 працівників підприємства залучені до ручного прибирання.

Про це заявив керівник Київавтодору Олександр Густєлєв, інформує прес-служба Київської міськради.

«119 працівників пiдприємства та 79 одиниць спецтехнiки вночi боролися з наслiдками негоди. На жаль, інтенсивна злива, град та шквальний вітер, що змивали грунт, пiсок, а також велику кількість сміття від торговельних майданчиків, призвели до підтоплень деяких ділянок вулично-дорожньої мережі, зокрема на вулицях Еспланадній, Басейній, Антоновича... Наразі столицю після наслідків негоди прибирає 91 одиниця спецтехніки Київавтодору та залучені до ручного прибирання майже 200 працівників підприємства», – зазначив Густєлєв.

Він також підкреслив, що впродовж години підтоплення на вулиці Еспланаднiй міські служби ліквідували. Станом на 06:00 проїжджа частина Еспланадної була повністю очищена від грунту, мулу, каміння, піску, які «принесло» на вулиці Басейну та Еспланадну з вулиць Мечникова, Шовковичної, Госпітальної, Рогнідинської, бульвару Лесі Українки. Наразі продовжуються роботи з очищення тротуарів на цих вулицях.

Найскладніша ситуація, за словами Густєлєва, на вулиці Антоновича, де внаслідок негоди зруйновано ділянку проїжджої частини.

Читайте також: У Кличка розповіли, де негода "погуляла" найбільше

«На Антоновича на замовлення Київтепленерго ведуться роботи з прокладання теплової мережі. За попередніми висновками, у зв'язку з проведенням робіт з порушенням технології, при інтенсивних опадах уночі з 18 на 19 серпня відбувся значний викид грунтових мас під проїжджу частину. А це призвело до закупорювання дощоприймальних колодязів та значно збільшило поверхневий сток на дорозі. Значнi маси дощової води через відкриті котловани пішли на проїжджу  частину. Наслiдком цього стало руйнування конструктивних шарiв дорожнього одягу на ділянці вiд вул. Фізкультурної до Жилянської. Зараз дорожники усувають наслідки цiєї ситуації», – поінформував Густєлєв.

Він також повідомив, що 20 серпня спiльна комiciя КП «Плесо», департаменту благоустрою КМДА, Київавтодору та інших фахівців проведе обстеження русла річки Либідь вiд місця впадіння в р. Дніпро, а також ділянок відкритих та закритих русел.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-