Шулявський міст перекрили - шляхи об’їзду

Шулявський міст перекрили - шляхи об’їзду

Карта
Укрінформ
У суботу, 18 серпня, із 06:00 перекрито з'їзди Шулявського шляхопроводу з метою винесення інженерних мереж із зони виконання робіт та подальшої реалізації будівельних робіт.

Про це повідомили у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА.

"На транспортній розв'язці на перетині проспекту Перемоги та вул. Вадима Гетьмана (Шулявський шляхопровід) перекриватимуться з'їзди з вул. Вадима Гетьмана на проспект Перемоги та з'їзд із проспекту Перемоги на вул. Олександра Довженка", - йдеться у повідомленні.

Шляхи об'їзду організовано за наступною схемою: вул.Борщагівська - проспект Повітрофлотський - шляхопровід Повітрофлотський; вул.Зоологічна - вул. Дегтярівська - вул. Олександра Довженка.

Також у цьому зв'язку вносяться зміни в рух громадського транспорту.

Автобуси маршруту №2 слідуватимуть за наступною схемою: від вул. Булгакова до станції метро "Шулявська" за постійною схемою, далі: просп. Перемоги - вул. Шолуденка - вул. Борщагівська - вул. Гарматна - бульвар Вацлава Гавела, далі - за постійною схемою.

Додатково на час виконання робіт з реконструкції транспортної розв'язки на перетині проспекту Перемоги з вул. Вадима Гетьмана у Солом'янському та Шевченківському районах на ділянках з'їздів з вул. Вадима Гетьмана на просп. Перемоги та з просп. Перемоги на вул. Олександра Довженка вносяться зміни у виїзди та заїзди тролейбусів маршрутів №№ 5, 7, 26, 39, 41, 93Н тролейбусного депо № 2.

Читайте також: Омелян сказав, скільки в Україні аварійних мостів

Зокрема, у Київському метрополітені повідомили, що метро працюватиме у звичайному режимі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-