У Києві планують збудувати новий завод із переробки сміття

У Києві планують збудувати новий завод із переробки сміття

Укрінформ
Новий завод із переробки твердих побутових відходів у столиці планують побудувати протягом наступних двох-трьох років. 

Про це в ефірі «Сніданку з «1+1» заявив міський голова Києва Віталій Кличко, повідомляє прес-служба міської влади.

«Сміття - це сьогодні проблема не тільки Києва, це проблема всієї країни. Зараз у столиці працює один сміттєспалювальний завод - «Енергія». Нам потрібен новий завод саме із переробки сміття. Протягом двох-трьох років такий завод повинен бути побудований», - сказав Кличко.

За словами мера, щорічно у Києві накопичується майже 1,2 млн тонн сміття. Наразі ухвалене важливе стратегічне рішення - відмовитись від практики захоронення відходів і розпочати їх переробку. 

«Ми детально вивчили досвід інших країн. Уже працює конкурсна комісія, оголошено конкурс на будівництво сміттєпереробного підприємства», - зазначив мер.

За його словами, потужність заводу, який планують побудувати, повинна становити понад 420 тисяч тон перероблених відходів на рік. До прикладу, приблизно таку потужність має полігон № 5.

Читайте також: Львівське сміття "прилаштували" в міському парку

Відповідаючи на запитання журналістів щодо подальшої долі цього полігону, Кличко зазначив, що в майбутньому його буде закрито.

«Скоро розпочнуться роботи з реконструкції полігону № 5. Буде укріплено дамби, збільшено потужність обладнання з переробки фільтрату. Ми укріпимо полігон, встановимо систему дегазації, і після цього закриємо його», - зазначив мер.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-