Киян попереджають, що за борги відключатимуть світло

Киян попереджають, що за борги відключатимуть світло

Укрінформ
ПрАТ "ДТЕК Київські електромережі" попереджає споживачів про відключення електроенергії у разі наявності заборгованості.

Про це Укрінформу повідомили у прес-службі компанії.

"Національна комісія прийняла нові Правила роздрібного ринку електричної енергії, за якими працюють усі учасники енергоринку - як клієнти, так і енергопостачальники. Нацрегулятором скорочені граничні терміни щомісячної оплати для клієнтів, а також умови відключення боржників", - зазначили у компанії.

Як повідомили у ДТЕК, відповідно до нових правил, оплата повинна вноситися споживачем не пізніше 20 числа наступного місяця, якщо договором не встановлено інший термін. Рахунок за послуги сплачується протягом 10 робочих днів із дня його отримання побутовим споживачем, 5 - непобутовим. Або в інший термін, передбачений договором, але не пізніше 20 календарних днів після закінчення розрахункового періоду.

"ДТЕК Київські електромережі" звертає увагу клієнтів на нові терміни щомісячної оплати та умови відключення, встановлені в Правилах Національним регулятором. Щоб не стати заручником ситуації і випадково не опинитися в числі боржників, споживачам, в першу чергу, слід знати про граничні терміни розрахунків за спожиту електроенергію", - зазначили у ДТЕК.

Читайте також: Карти електромереж Києва стали доступними онлайн

У компанії також наголосили, що попереджатимуть боржників про відключення.

"Енергопостачальник зобов'язаний повідомити боржника про можливе відключення за 10 робочих днів. Після чого клієнт може бути відключений від електропостачання. Для відновлення поставок необхідно погасити існуючу заборгованість, а також витрати на повторне підключення", - додали у компанії.

Як повідомлялося, постанова НКРЕКП "Про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії" була ухвалена у березні 2018 року.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-