УПЦ КП закликає не вдаватися до насильства під час

УПЦ КП закликає не вдаватися до насильства під час "Маршу рівності"

Укрінформ
Українська православна церква Київського патріархату не підтримує проведення "Маршу рівності", проте закликала не застосовувати насильство до його прихильників.

Про це йдеться у заяві прес-центру Київської Патріархії.

“У зв’язку з оголошеними на 12 червня (17 червня — ред.) цього року в Києві публічними акціями прихильників пропагування нормальності одностатевих відносин, а також акцій протесту проти цього, закликаємо всіх до незастосування насильства. Ми категорично відкидаємо заклики до насильства і навіть кровопролиття, як не згідні з духом Євангелія”, - ідеться в повідомленні.

В УПЦ КП нагадали, що традиційні церкви й релігійні організації України висловлюють “негативне ставлення до явища гомосексуалізму, до спроб легалізувати в Україні так звані одностатеві шлюби, а також у різний спосіб, в тому числі через вуличні акції, пропагувати одностатеві відносини”, проте закликали вірян, висловлюючи свій протест, пам’ятати настанови Писання: “Нiкому не вiдплачуйте злом за зло, але дбайте про добро перед усiма людьми... Hе бувай переможений злом, а перемагай зло добром”.

Читайте також: Омбудсмен просить Князєва і Кличка захистити учасників "Маршу рівності"

Як повідомлялося, у Києві на 17 червня заплановано проведення "Маршу рівності".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-