Киянам сказали, куди можна "скидати" дані лічильників

Киянам сказали, куди можна "скидати" дані лічильників

75381
Ukrinform
На столичних муніципальних сайтах впроваджено онлайн-сервіс передачі показань квартирних лічильників гарячої води та опалення.

Про це повідомляє Комунальний концерн "Центр комунального сервісу" на своїй сторінці у Facebook.

"Кияни можуть передати показання квартирних приладів обліку опалення та гарячої води за допомогою «Особистого кабінету» на сайті комунального концерну «Центр комунального сервісу» – https://cks.com.ua/cabinet/ та на сайті комунального підприємства «Головний інформаційно-обчислювальний центр» – https://www.gioc.kiev.ua/cabinet/", - зазначили в Центрі комунального сервісу.

Показання можна передавати з 11 числа до останнього дня поточного місяця.

Як відомо, з травня 2018 року виконавцем послуг постачання гарячої води та опалення замість ПАТ «Київенерго» стало КП «Київтеплоенерго». У цьому зв’язку консультування киян із питань постачання послуг опалення та гарячої води здійснює комунальний концерн «Центр комунального сервісу».

Для передачі показань необхідно:

- Зареєструватися або зайти в уже створений обліковий запис у «Особистому кабінеті» на сайті ЦКС або ГІОЦ. 

- Відкрити адресу, натиснути на кнопку «Внести показання лічильників», яка знаходиться внизу рахунку. 

- Ввести поточні показники, поставити відмітку бойлера (за наявності). 

- Натиснути кнопку «Надіслати дані». 

Читайте також: У КМДА заявляють, що Нафтогаз відмовляється підписувати угоду з Київтеплоенерго

Незареєстровані користувачі матимуть змогу надати показання, натиснувши на банер «Внести показання лічильників» на головній сторінці сайту Центру комунального сервісу та КП «ГІОЦ».

Після переходу за посиланням потрібно буде ввести особовий рахунок КП «Київтеплоенерго», що є тотожним із особовим рахунком у ПАТ «Київенерго», та передати показники. Після введення показань потрібно залишити електронну пошту для підтвердження подачі показників та телефон для оперативного зв’язку зі службою підтримки у разі виявлення неточностей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-