Кличко: Завод

Кличко: Завод "Фанплит" повинен дотримуватись норм шуму та екологічної безпеки

Укрінформ
Підприємство «Фанплит» має працювати цивілізовано і безпечно для мешканців столиці, в іншому разі воно не працюватиме взагалі.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі каналу «Newsone», повідомляє прес-служба КМДА.

«Якщо це підприємство не готове встановити шумопоглинаюче обладнання, встановити обладнання для екологічно безпечного виробництва, то ми переходитимемо до екстрених заходів. Якщо вони не працюватимуть цивілізовано та безпечно для мешканців столиці, то не працюватимуть взагалі", - наголосив Кличко. 

Він зазначив, що столична влада продовжує отримувати скарги на роботу цього підприємства, яке розташоване недалеко від житлового комплексу «Комфорт Таун» і житлових кварталів Дарницького та Дніпровського районів.

«Мешканці скаржаться на високий рівень шуму від роботи підприємства і сильне забруднення атмосфери», - сказав мер Києва.

Він додав, що фахівці «Київського лабораторного центру» провели дослідження, що виявило низку порушень. Зокрема, рівень дозволеної шумової напруги був перевищений у 4 рази, а рівень забруднення навколишнього середовища - у 6 разів.

Читайте також: Київські ТРЦ, що не усунуть порушення пожежної безпеки, закриватимуть через суд - Кличко

Кличко зауважив, що Окружний адміністративний суд Києва 6 березня за позовом Головного управління Держспоживслужби Києва ухвалив рішення про анулювання Мінекології дозволу цьому підприємству на викиди. Крім того, 16 березня той же Окружний суд столиці ухвалив рішення про відкриття судового провадження стосовно підприємства.

При цьому, за його словами, підприємство вже неодноразово зобов’язувалося виправити недоліки в роботі та встановити належне обладнання, однак досі цього не зроблено.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-