В Центрі реабілітації дітей з інвалідністю репетирували Віденський бал

В Центрі реабілітації дітей з інвалідністю репетирували Віденський бал

Фото
Укрінформ
Вихованці столичного Центру реабілітації для дітей з інвалідністю готуються до головної танцювальної події цієї весни — Віденського балу.

Кореспондент Укрінформу побував на репетиції майбутнього танцювального свята.

За словами керівника Центру реабілітації дітей з інвалідністю, Олени Терещенко, особливість Віденського балу - 2018 в тому, що він пройде під егідою Ліги чемпіонів. У танцювального свята в цьому році є спеціальна концепція: підтримати українську паролімпійскую збірну і популяризувати заняття спортом серед дітей з інвалідністю.

"У нас цьогоріч 11 дебютантів. Це діти у віці від десяти до 18 років, які у своєму "арсеналі" мають спортивні досягнення. Репетиції проходять два рази на тиждень. У них беруть участь як професійні хореографи, так учасники минулорічного балу", - розповіла Альона Терещенко.

Організатор майбутнього танцювального свята, Марина Ігнатуша, повідомила, що в число дебютантів балу входить чемпіон України з плавання Поліна Міланьтєва. За словами Ігнатуші, такі заходи мають допомогти дітям з інвалідністю навчитися підтримувати один одного і показувати хороший приклад того, як спорт і танці можуть допомогти впоратися з будь-якими труднощами.

Читайте також: Віденський бал у Києві: чим здивують гостей організатори заходу

Організатори свята стверджують, що в цьому році ведучою балу буде журналістка телеканалу «Україна» Ганна Панова. Відкриє захід відомий український футболіст Олександр Шовковський. Віденський бал 2018 відбудеться 21 квітня в колонній залі Київської міської державної адміністрації.

Фото Антона Фоменко

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-