Віденський бал у Києві: чим здивують гостей організатори заходу

Віденський бал у Києві: чим здивують гостей організатори заходу

Фото
Укрінформ
Зима ніяк не здає позиції, а в київській академії освіти А+ вже почалася підготовка до одного з найбільш видовищних подій цієї весни. 21 квітня у стінах столичної мерії відбудеться черговий Віденський бал.

Цього разу танцювальне свято обіцяє бути особливим, так як буде присвячене спорту! Журналіст Укрінформу відвідав підготовку до майбутнього Віденського балу і дізнався, чим здивують гостей організатори заходу.

На відкритій репетиції сталася важлива подія. Був підписаний символічний м'яч Віденського балу. Його передадуть дітям з київського центру реабілітації дітей з інвалідністю, які так само візьмуть участь у танцювальному святі.

«Символічно, що цього року Віденський бал буде присвячений спорту. Ми хочемо відзначити дві важливі події: перемоги українських спортсменів-паралімпійців і фінал Ліги чемпіонів УЄФА. Головною місією цього заходу, як і минулого року, буде благодійність. Учасники балу підтримають вихованців київського центру реабілітації дітей з інвалідністю та дітей-спортсменів, наших майбутніх паралімпійців», - розповіла організатор Віденського балу Марина Ігнатуша.

У програму свята в цьому році так само увійдуть спеціальні спортивні танці. Хореографи розробили унікальний «Футбольний падеграс». У цьому танці учасники будуть передавати один одному м'яч Віденського балу. Відкриє захід знаменитий український футболіст Олександр Шовковський.

Читайте також: Учасників Віденського балу в Києві буде навчати експерт "Від пацанки до панянки"

Варто відзначити, що 21-го квітня в Колонний зал КМДА принесуть кубок фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, з яким зможуть сфотографуватися учасники балу. За словами організаторів, цей символічний жест у черговий раз закріпить за Києвом звання не лише культурної, а й спортивної столиці.

Репетиція Віденського балу невипадково пройшла на території київської академії освіти А+. За словами засновниці навчального закладу Іванни Никонової, батьки вихованців академії з ентузіазмом сприйняли ідею майбутнього заходу.

«Це хороший приклад для дітей. Коли діти бачать своїх батьків і вчителів, які танцюють вальс чи танго, вони долають сором і самі проявляють інтерес до танців», - каже засновниця академії.

Організатори балу вважають, що такі заходи допомагають українському суспільству подолати стереотипи і стати по-справжньому відкритим. В основі концепції Віденського балу лежить взаємодопомога і турбота про дітей з обмеженими можливостями. За словами засновників заходу, саме на цих засадах і має грунтуватися громадянське суспільство.

Майбутній Віденський бал не стане першим. Проведення балу – результат тісної співпраці мерій Києва та Відня. У жовтні минулого року благодійний Віденський бал пройшов у столиці, а в лютому відбулося відповідь захід у столиці Австрії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-