Коцюбинське: у Мін'юсті пояснили, що буде зі скаргою Матюшиної

Коцюбинське: у Мін'юсті пояснили, що буде зі скаргою Матюшиної

Укрінформ
Наступного тижня комісія з розгляду скарг у сфері держреєстрації вирішить, чи допускати до розгляду по суті скаргу голови Коцюбинської селищної ради на дострокове позбавлення її повноважень. 

Про це заявила перший заступник міністра юстиції України Наталія Бернацька під час години запитань до уряду, відповідаючи на запитання народного депутата, повідомляє кореспондент Укрінформу. 

«Дійсно, в рамках реформи реєстраційної служби Міністерство юстиції більше не має реєстраторів: це або представники місцевої влади, або нотаріуси. І якщо вчиняється якась реєстраційна дія, ми маємо інструмент -  Комісію з розгляду скарг у сфері державної реєстрації. Дійсно, з цього питання до нас надійшла вже скарга до Міністерства юстиції. Після останньої зустрічі ми перевірили -  вона відповідає вимогам. На наступному тижні буде прийнято рішення про її допуск або недопуск, і після цього її буде розглянуто по суті, і я впевнена,  якщо було порушення, то комісія скасує дану реєстраційну дію», -  зазначила Бернацька, коментуючи ситуацію в Коцюбинському, де, як висловилася народний депутат  Ольга Червакова, "реєстратор з невідомих причин вніс до реєстру незрозумілу самопроголошену особу".

Читайте також: Голова Коцюбинського готує позов до суду через своє відсторонення

Як повідомлялося, голова Коцюбинського Ольга Матюшина, яку депутати  достроково позбавили повноважень голови Коцюбинської селищної ради, заявила, що готує подання до суду та звертатиметься до Міністерства юстиції щодо неправомірності таких дій. 

Як повідомляв Укрінформ, голова парламентської фракції БПП Артур Герасимов закликав правоохоронні органи дати належну оцінку усуненню селищного голови у Коцюбинському. За його словами, у селищі сталася спроба «захоплення влади». 

За повідомленнями ЗМІ, місцева рада селища Коцюбинське Київської області двома третинами голосів висловила недовіру селищному голові Ользі Матюшиній. За відповідне рішення проголосували 18 депутатів з 26.

Причинами відкликання селищного голови нібито стали численні факти порушення нею законодавства, катастрофічна ситуація в сфері житлово-комунального господарства, блокування роботи ради і виконкому та непрозорість фінансових процесів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-