Комісія Київради не підтримує будівництво готелю на Андріївському узвозі

Комісія Київради не підтримує будівництво готелю на Андріївському узвозі

927
Ukrinform
Комісія з питань містобудування у Київраді не підтримує будівництво готелю на Андріївському узвозі і погодила проект рішення про розірвання із забудовником договору оренди земельної ділянки.

Про це повідомляє фракція "Солідарність" у Київраді у себе на сторінці у Facebook.

"Йдеться про площу в 0,19 гектара в історичному місці столиці – Андріївському узвозі, 14-16. Юридично підставою розірвання договору оренди є те, що орендатор грубо порушує норми, зазначені в документі. Маю на увазі недотримання вимог та терміну робіт. Більше того, я нагадаю, що згідно з чинним законодавством, висота будівництва тут обмежена – не вище 21 метра», – заявив голова постійної комісії Київради з питань містобудування Олександр Міщенко.

Читайте також: Київ готує міжнародний тендер на проект нової гілки метро

Як зазначається, розташовані поруч будинки можуть постраждати внаслідок проведення будівельних робіт. Крім того, члени робочої групи щодо будівництва на Андріївському 14-16 зазначили, що гідрогеологічна ситуація на цій ділянці дуже складна. Тож комісія погодила протокол робочої групи, згідно з яким надається доручення виконавчому органу врегулювати питання з підтопленнями та зсувами прилеглих будівель, а також дослідити питання зсувонебезпечності схилів Замкової гори, стан та надійність дренажних споруд на території, прилеглій до цієї земельної ділянки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-