Київ готує міжнародний тендер на проект нової гілки метро

Київ готує міжнародний тендер на проект нової гілки метро

652
Ukrinform
До кінця лютого в столиці готові оголосити тендер на розробку техніко-економічного обрунтування робіт із будівництва четвертої гілки метро. 

Про це заявив заступник голови КМДА Дмитро Давтян, повідомляє прес-служба столичної влади.

"Зараз ми готуємо документи до міжнародного тендеру. Всі процедурні та технологічні вимоги мають бути збережені. Ми воліємо, щоб столиця чимшвидше отримала таку бажану нову гілку метро. Усі охочі зможуть взяти участь у цьому тендері, а перемога буде обгрунтована і строками, і ціною, і якістю», - підкреслив Давтян.

За його словами, наразі чимало компаній із різних країн світу висловлювали зацікавленість у цьому проекті. Більшість із заявників готові до тривалої та різносторонньої співпраці з міською владою. Наприклад, китайські компанії не лише підтвердили готовність побудувати метро за 5 років, але й згодні долучатися до робіт на Подільсько-Воскресенському мосту. На їхню думку, ці проекти можна об’єднати, адже це дозволить оптимізувати і організаційну, і безпосередньо виконавчу складову.

Читайте також: У Київраді підтримали перейменування метро "Петрівка"

За його словами, зараз київська сторона активно готується до організації та проведення міжнародного тендеру.

«Усі залучені спеціалісти різних рівнів розуміють, яка відповідальність і який рівень обов’язків лежить за цим проектом. Тож ми справді хочемо реальними справами змінити Київ на краще», – підсумував заступник голови КМДА.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-