IKEA планує зайти в Україну

IKEA планує зайти в Україну

Укрінформ
Мер Києва Віталій Кличко та менеджер з розвитку бізнесу IKEA Південно-Східна Європа Владіслав Лаліч обговорили перспективи реалізації намірів IKEA вийти на український ринок.

Про це повідомляє прес-служба столичної адміністрації.

«Київ - лідер перетворень в Україні. І тому ми зацікавлені, щоб саме, в першу чергу, у столицю України приходили найвідоміші світові компанії. Щоб вони успішно працювали тут, надавали якісний сервіс, реалізовували доступну продукцію. Це важливо і для споживачів, і для економічного розвитку нашого міста», - зазначив Кличко.

Під час зустрічі Кличко наголосив, що столиця зацікавлена в успішній роботі ІКЕА у Києві, оскільки компанія пропонує доступну продукцію для українців.

За його словами, для бізнесу вкрай важлива стабільність і передбачуваність економічної політики. І тому, додав він, столична влада запровадила відкритість та прозорість у своїй роботі, щоб інвестори та іноземні компанії були зацікавлені виходити на ринок Києва. Зокрема, наголосив мер, йдеться про подальше усунення адміністративних бар'єрів, бюрократії та спрощення ведення бізнесу.

Кличко зауважив, що українці вже оцінили товари, що пропонує IKEA, та через відсутність компанії на ринку України змушені користуватися послугами посередників, які доставляють продукцію до нашої країни. «Українці дуже чекають появи IKEA на нашому ринку», – сказав мер Києва.

Кличко висловив сподівання, що сторонам у короткі терміни вдасться досягти необхідних домовленостей і вже згодом кияни матимуть змогу купувати якісні та доступні товари для дому IKEA.

У свою чергу Лаліч наголосив, що на даний момент IKEA вивчає варіанти найсприятливішої бізнес-моделі, яка б дозволила компанії реалізувати плани у Києві вже протягом одного-двох років. Він додав, що рішення про подальші кроки буде ухвалене з урахуванням результатів дослідження ринку та уподобань українських споживачів.

Читайте також: Шведські меблі як мірило української корупції

IKEA Південно-Східна Європа також реалізовує стратегію роздрібного бізнесу IKEA в Хорватії, Сербії, Румунії та Словенії. IKEA Південно-Східна Європа є частиною IKEA Group (Ingka Holding B.V.), найбільшого франчайзу IKEA у світі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-