Пілотний проект УЗ: з передмістя до Києва у

Пілотний проект УЗ: з передмістя до Києва у "годину пік" - менш як за 30 хвилин

1680
Укрінформ
ПАТ "Укрзалізниця" запроваджує пілотний проект у приміському сполученні зі столицею: у години пік з Немішаєвого, Клавдієвого, Ворзеля, Бучі та Ірпеня тепер можна дістатися Києва менш як за півгодини.

Про це розповів у вівторок в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, повідомляє прес-служба компанії. 

"З 12 грудня 2017 року ПАТ "Укрзалізниця" за маршрутом Святошин – Клавдієве – Святошин запроваджує "човниковий рух" електропоїздів. За цим напрямком у пікові періоди перевезень вранці та ввечері курсуватимуть два додаткові модернізовані електропоїзди. Це пілотний проект та дещо новий формат перевезень для нашої держави, який на першому етапі плануємо опрацювати у Києві та області. Наразі саме столиця України та її міста-супутники потребують інтенсивного руху приміських поїздів у часи пік, щоб наші громадяни могли вчасно, зручно та без заторів доїхати на роботу або навчання. Також завдяки такому руху поїздів ми допоможемо Києву та області дещо розвантажити автошляхи, а мешканці цих міст зможуть в межах 30 хвилин доїхати до столиці", - сказав Кравцов.

За його словами, найближчим часом Укрзалізниця зменшить інтервал між поїздами до 10-15 хвилин за рахунок збільшення поїздів. Причому всі поїзди будуть модернізовані. "Через кілька місяців будемо бачити, наскільки рейси популярні у пасажирів, які відгуки та заповненість поїздів", - розповів керівник Укрзалізниці.

Читайте також: "Укрзалізниця" запустила новий графік руху поїздів

Він також зазначив, що у перспективі перевезення у форматі "човниковий рух" можуть запрацювати і в інших регіонах України. "Якщо зрозуміємо, що подібний формат є вдалим та популярним, готові запроваджувати його і в інших регіонах. Для цього необхідна ініціатива місцевих органів влади щодо узгодження економічно обгрунтованої моделі перевезень", – зазначив Кравцов.

Щоденно за маршрутом Святошин – Клавдієве – Святошин електропоїзди за "човниковим рухом" будуть здійснювати 12 рейсів (по шість вранці та ввечері). Перший поїзд відправлятиметься зі станції Немішаєве о 6:16 та прибуватиме на станцію Святошин о 6:47. Наступні рейси відправлятимуться: зі станції Буча о 7:14, зі станції Немішаєве о 7:36, зі станції Клавдієве о 8:37, зі станції Немішаєве о 8:56 та зі станції Клавдієве о 10:06. Також у зворотному напрямку електропоїзди здійснять шість рейсів, починаючи з 15:06 та закінчуючи 19:31. Поїзди зупинятимуться у Ворзелі, Бучі та Ірпені.

В Укрзалізниці повідомили, що маршрути обслуговуватимуться електропоїздами, які були модернізовані капітально-відновлювальним ремонтом. Під час проведення модернізації змінився не лише інтер’єр та екстер’єр поїздів, а й була здійснена низка технічних удосконалень. Встановлено сучасне світлосигнальне обладнання на головних вагонах, електронні маршрутні вказівники на лобових частинах головних вагонів та інше електрообладнання, встановлено нові герметичні вікна із сонцезахисними ролетними шторами. Сидіння – також абсолютно нові й тому більш зручні. Відремонтовані системи вентиляції пасажирських салонів вагонів та кабін машиністів.

У реалізації та розвитку такого проекту Укрзалізниця також сподівається на підтримку з боку місцевої влади. "Ми розуміємо свою соціальну функцію у сфері пасажирських перевезень та шукаємо нові підходи до реалізації пасажирських перевезень, як у далекому, міжнародному, так і приміському сполученнях. Натомість очікуємо на відповідну реакцію з боку місцевої влади у питаннях погодження тарифу та відшкодування за перевезення пасажирів пільгових категорій", - сказав Кравцов.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-