SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weightSELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Таємниця київської ялинки: чому дерево "тюнінгують" додатковими гілками - 11.12.2017 11:34 — Новини Укрінформ
Таємниця київської ялинки: чому дерево "тюнінгують" додатковими гілками

Таємниця київської ялинки: чому дерево "тюнінгують" додатковими гілками

Фото
1958
Ukrinform
У Києві та Запоріжжі вже прикрашають новорічні дерева

Поки головні й центральні площі готуються до святкування новорічних свят, кияни вкотре обговорюють ялинку, що днями здійнялася на Софіївській площі.

Цього разу майже столітня зелена красуня виявилася зовсім не красунею, і це стало головною темою для суперечок. Мовляв, навіщо було везти до столиці таке старе дерево, якщо воно майже зовсім лисе? На фото добре видно, як ялинку з поламаними гілками “тюнінгують” додатковою зеленню.

До того ж, її везли три дні, через що монтаж ялинки затримався.

Розкрив таємницю міський голова Віталій Кличко. Він розповів, як везли до столиці новорічне дерево: “Під Львовом автомобіль через складні погодні умови вилетів у кювет. На щастя, ніхто не постраждав, і ялинка таки дісталася до столиці”.

Українські міста готуються до святкування Нового року. Фото: Смольєнко Дмитро, Тарасов Володимир, Укрінформ

У Запоріжжі також вже наряджають головну ялинку міста.

У Запоріжжі готуються до святкування Нового року. Фото: Смольєнко Дмитро, Укрінформ


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-