Кличко: Ми маємо повністю змінити систему управління, щоб вона працювала ефективно

Кличко: Ми маємо повністю змінити систему управління, щоб вона працювала ефективно

Укрінформ
Реформування корумпованої неефективної системи управління зробить Україну привабливішою для іноземних інвесторів. 

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив у ефірі Прямого каналу, повідомляє сайт КМДА.

Віталій Кличко наголосив, що його команда отримала корумповану, негнучку, неефективну систему управління в столиці.

«Наше завдання, яке ми виконуємо, – повністю змінити цю систему, щоб вона працювала ефективно на країну, на місто, на кожного, хто в ньому живе», – підкреслив мер.

Він зауважив, що лише завдяки одному рішенню Київради про спрощення нарахування та сплати пайової участі для забудовників, Україна піднялася в міжнародному рейтингу легкості ведення бізнесу Doing Business на 4 позиції.

Віталій Кличко зазначив, що зміни мають стосуватися і розширення повноважень міст, щоб на місцях самостійно вирішували питання, які стосуються безпосередньо життєзабезпечення міст та містечок.

Читайте також: У Києві стартував проект "Лікар у Вашому домі"

«Усі говорять про децентралізацію. Але, наприклад, уже два роки ми чекаємо ухвалення парламентом закону, який дозволить нам евакуйовувати автомобілі та штрафувати автовласників за неправильну парковку. Це повноваження виключно мерії!» – зазначив Віталій Кличко.

За його словами, цей закон дозволить і навести лад на вулицях українських міст, і створить додаткове джерело для наповнення місцевих бюджетів. А також заохотить іноземних інвесторів вкладати гроші у будівництво паркінгів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-