До України на Рош Гашана почали прибувати хасиди

До України на Рош Гашана почали прибувати хасиди

Відео
Укрінформ
Прикордонники розпочали оформлення організованих груп паломників-хасидів, які прибувають в Україну на святкування іудейського Нового року – Рош Гашана.

Загалом Держприкордонслужба очікує близько 40 тисяч прочан, передає ДПСУ. 

"Зокрема за добу до столичних летовищ прибули 9 чартерних рейсів з хасидами-паломниками. В свою чергу прикордонники вживають усіх заходів, щоб оформлення цієї категорії подорожуючих проходило на належному рівні і водночас не створювало жодних незручностей іншим пасажирам авіаліній", - йдеться в повідомленні.

З цією метою керівництво Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» збільшило кількість робочих місць та прикордонних нарядів. На посилення та забезпечення режимних заходів у пунктах пропуску «Бориспіль» та «Жуляни» додано групу військовослужбовців мобільного прикордонного підрозділу.

Читайте також: Іудейський Новий рік в Умані: прикордонники посилено готуються до зустрічі прочан

Як зазначили прикордонники, наразі жодних проблем з оформленням чи порушенням режимних правил прочанами у столичних аеропортах не виникало.

Зазначимо  що загалом в Україну вже в’їхало майже 2200 паломників-хасидів. Більшість з них прибувало в нашу державу через аеропорт «Бориспіль», а також аеропорти «Львів», «Одеса», «Херсон» та пункти пропуску «Краківець» і «Могилів-Подільський».

Минулого року співробітники Держприкордонслужби у пунктах пропуску на державному кордоні у майже 260 випадках оформили понад 30 тисяч паломників, які слідували організованими групами. Їх оформлення в більшості здійснювалося в аеропортах «Бориспіль», «Київ», «Львів» та «Одеса», а також в пунктах пропуску на кордоні з Польщею, Румунією та Словаччиною.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-