Київгаз заявляє, що столиця без гарячої води через борги Київенерго

Київгаз заявляє, що столиця без гарячої води через борги Київенерго

Укрінформ
Вже майже півроку кияни потерпають від відсутності гарячої води в оселях через 172 млн грн заборгованості ПАТ «Київенерго» перед ПАТ «Київгаз». Було обмежено газопостачання до 106 з 176 котелень.

Про це інформує прес-служба Київгазу.

«Причиною відсутності гарячого водопостачання є критична сума заборгованості ПАТ «Київенерго» перед ПАТ «Київгаз» у розмірі 172 млн грн. Внаслідок чого було обмежено газопостачання до 106 з 176 котелень ПАТ «Київенерго», - йдеться в повідомленні. 

Столичний постачальник теплової та електричної енергії формує понад 80% доходу ПАТ «Київгаз», а тому обмеження подачі газу до котелень ПАТ «Київенерго» є вимушеним кроком, який має на меті забезпечити повноцінне та безперебійне функціонування ПАТ «Київгаз».

Аналогічна ситуація в ПАТ «Київенерго» склалася із НАК «Нафтогаз України» у 2016 році, проте сума заборгованості була більше 1 мільярда гривень. Тоді ПАТ «Київенерго» знайшло фінансові можливості для погашення такої суми боргу. Коли ж мова йде про добробут всіх киян, ПАТ «Київгаз» буде відстоювати позицію споживачів і вимагати якнайшвидшого погашення відносно не значної суми боргу і, як наслідок, відновлення гарячого водопостачання.

Читайте також: Продаж Ахметову блокпакетів п'яти обленерго у ФДМУ назвали "злагодженою командною роботою"

Небезпека зволікання ПАТ «Київенерго» з погашенням існуючої заборгованості полягає у можливості зриву опалювального сезону в м. Києві оскільки ПАТ «Київенерго» надає послуги з централізованого опалення, які неможливо забезпечити без справної роботи котелень. Більш того, котельні ПАТ «Київенерго» через відсутність подачі газу не проходили гідравлічних випробувань, що унеможливлює безпечне відновлення їх функціонування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-