Продаж Ахметову блокпакетів п'яти обленерго у ФДМУ назвали

Продаж Ахметову блокпакетів п'яти обленерго у ФДМУ назвали "злагодженою командною роботою"

Укрінформ
Приватизація п’яти пакетів акцій енергокомпаній принесе бюджету понад 3 млрд грн. За словами очільника ФДМУ Дмитра Парфененка, такі результати – це наслідок злагодженої командної роботи Фонду.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби ФДМУ.

«Дякую всім за натхненну роботу на результат. Ми всі зробили все необхідне, аби створити умови для прозорої приватизації, і учасники приватизаційного процесу це оцінили на найвищому рівні. Ми на цьому не зупиняємося, і активно працюємо, щоб відкрито продати всі інші об‘єкти, які цього потребують. Я вірю, що це нам вдасться – професійній команді однодумців, небайдужій до результатів своєї праці», – підкреслив він.

За його словами, як і прогнозував Фонд, 5 пакетів акцій енергокомпаній по 25% успішно продані. До державного бюджету вже надійшло 1,3 млрд грн від продажу акцій Донецькобленерго, Київенерго та Західенерго, а торги акціями Дніпрообленерго та Дніпроенерго принесуть ще 1,73 млрд грн. Всього – понад 3 млрд грн. Це найвищий показник з 2012 року.

Він додав, що на черзі – продаж контрольних пакетів акцій 6 обленерго, Центренерго, ОПЗ, підготовку до якої Фонд активно проводить.

Читайте також: У Фонді держмайна не бачать зв'язку між монополіями в енергетиці та підняттям тарифів

Нагадаємо, два тижні тому компанія Ornex на приватизаційних конкурсах придбала блокуючі пакети акцій ще трьох обленерго: 25% акцій ПАТ "ДТЕК Донецькобленерго" за 143,81 млн грн (16 серпня 2017 року) і по 25% акцій ПАТ "ДТЕК Західенерго" і ПАТ "Київенерго" за 417,163 млн грн і 759,633 млн грн відповідно. Таким чином, безпосередні компанії Ахметова і афільовані з ними структури отримали у власність у загальному виразі 96,5% акцій ПАТ "Донецькобленерго"; 97,2% акцій ПАТ "Західенерго" і 97,4% ПАТ "Київенерго".

31 серпня компанія Ornex викупила вже по 25% блокуючих пакетів акцій ПАТ "ДТЕК Дніпроенерго" і ПАТ "ДТЕК Дніпрообленерго".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-