Посольство підтвердило, що редактору The Economist передали запрошення Кличка

Посольство підтвердило, що редактору The Economist передали запрошення Кличка

Укрінформ
Редактору The Economist Intelligence Unit Джону Копстейку варто відвідати Київ та переконатися у тому, що рейтинг, опублікований виданням, не відповідає дійсності.

Посольство України у Великій Британії підтвердило, що офіційне запрошення за підписом мера Києва Віталія Кличка передано Джону Копстейку, повідомили Укрінформу в Посольстві України у Великій Британії.

«Мене особисто неприємно вразив такий низький рейтинг нашої столиці. Будь-хто, хто відвідував Київ, міг на власні очі переконатися, що це сучасне європейське місто з багатою історією і надзвичайними за красою пам'ятками, а також доброзичливим народом», - сказала агентству посол України у Великій Британії Наталія Галібаренко.

Дипломат підтримує ініціативу мера Києва щодо запрошення редактора The Economist Intelligence Unit Копстейка (Jon Copestake) та його колег відвідати Київ.

Читайте також: Кличко запрошує The Economist до Києва

Посольство України у Великій Британії виступило з ініціативою переглянути рейтинг, врахувати дійсні показники зростання, мерія Києва у свою чергу виступила з ініціативою запросити представників видання.

“Краще один раз побачити, ніж сто разів почути”, - резюмувала посол.

Як повідомлялося, 16 серпня аналітичним підрозділом журналу The Economist було оприлюднено щорічне дослідження щодо комфорту життя в різних містах світу. У цьому рейтингу Київ опинився на 131 місці із 140 та показав найгіршу динаміку, втративши 21,4%.

Однією з головних причин такого результату дослідники The Economist назвали «громадянську війну» на сході України.

Посольство України у Великій Британії надіслало на адресу редактора The Economist листа, в якому було вказано на неприпустимість використання терміну «громадянська війна» щодо подій на сході України та зазначено на необхідності кваліфікувати події на сході як збройну агресію Російської Федерації. Пізніше видання вибачилося за недоречне формулювання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-