Киянам хочуть включити у рахунки страхування будинків

Киянам хочуть включити у рахунки страхування будинків "від нещасних випадків"

Документ
Укрінформ
У Київській міськдержадміністрації хочуть включити як складову тарифу на утримання будинків та прибудинкових територій витрати на страхування.

Це випливає з доручення першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Геннадія Пліса, текст якого оприлюднено в інтернеті.

"Прошу надати пропозиції щодо можливості включення до складу тарифу на утримання будинків та прибудинкових територій витрати на страхування цих будинків від нещасних випадків", - сказано в документі, який спрямований до виконання заступнику голови КМДА Петру Пантєлєєву та директору департаменту економіки та інвестицій Світлані Принаді.

Як повідомлялося, розпорядженням КМДА №668 від 6 червня 2017 року в Києві затверджено нові тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. У розпорядженні повідомляється, що середній розмір тарифу для цих будинків становить 6,43 гривні за 1 кв. м з ПДВ.

Читайте також: У яких містах українці найбільше платять за тепло

Київські тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій станом на 1 серпня 2017 року перевищують тарифи всіх найбільших міст України у кілька разів. З липня 2017 року тарифи на утримання будинків у Києві зросли в 1,5-2 рази.

У Києві більше 11 тис. будинків житлового фонду. Влада затвердила тарифи для 8 тис. 327 будинків, які є у комунальній власності (решта будинків - іншої форми власності).

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-