Київгаз запевняє: через відсутність документів на колонки газ не відключать

Київгаз запевняє: через відсутність документів на колонки газ не відключать

Укрінформ
ПАТ "Київгаз" заявляє, що поширена у ЗМІ інформація про відключення газу киянам, які не мають документів на газові колонки, встановлені 10-15 років тому, є неправдивою.

Про це йдеться у відповіді компанії на запит Укрінформу.

"Можемо стверджувати, що відбулося поширення інформації, яка є завідомо неправдивою", - повідомили у прес-службі.

Компанія зазначає, що зберігає усі записи про встановлене обладнання працівниками ПАТ "Київгаз". Однак аналогічні роботи може виконувати будь-яка приватна організація, яка має відповідні дозвільні документи на проведення газонебезпечних робіт.

"При цьому, відповідно до Правил безпеки систем газопостачання, відключення газу перед заміною газового обладнання та пуск газу після проведення робіт має виконуватися виключно газорозподільним підприємством, яким в місті Києві є ПАТ «Київгаз», - поінформували в компанії.

У випадках, коли газовий прилад було встановлено із порушенням правил безпеки систем газопостачання, абонент власним коштом вносить плату за виклик слюсаря, обстеження, складання технічної документації, підключення двох різьбових з'єднань та пуск газу.

У компанії розповіли, що відключення газу відбувалося на строк проведення ремонтних робіт на газопроводі. У помешканнях, де газові колонки було встановлено самовільно, газопостачання було відновлено тільки на газові плити одразу після завершення ремонтних робіт. Газопостачання на газові колонки буде відновлене одразу ж, як будуть усунені виявлені порушення.

Читайте також: Уряд запровадив нові соціальні нормативи на газ

Як повідомлялося, днями ЗМІ поширили інформацію, що ПАТ "Київгаз" відключив газ киянам, яким газові колонки було встановлено самою компанією 10-15 років тому і які не мають документів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-