Висновки щодо пошкодженого вибухом будинку на Голосіївському обіцяють у понеділок

Висновки щодо пошкодженого вибухом будинку на Голосіївському обіцяють у понеділок

1151
Ukrinform
Столична влада у понеділок, 17 липня, очікує остаточних висновків будівельної комісії щодо подальшої долі пошкодженого вибухом будинку на Голосіївському проспекті.

Про це у коментарі Укрінформу повідомив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Геннадій Пліс. 

"На сьогодні ми маємо попередній акт від лабораторії КП "Київжитлоспецексплуатація", в якому зазначено, що цей будинок не придатний в експлуатацію і є рекомендації про його знесення. Проте остаточні висновки комісія, яка там працює, має дати до кінця дня 17 липня. Після того, як ми отримаємо ці рекомендації, власне, буде зрозуміло що з ним робити - чи його зносити, чи, можливо, його реконструювати, чи треба його реконструювати з тією поверховістю, яка є, чи, можливо, добудувати щось. Тобто, будуть зрозумілі принаймні бачення спеціалістів із будівництва, що з цим будинком далі робити", - пояснив Пліс.

Він зазначив, що також наразі вирішується питання компенсації мешканцям зруйнованого будинку. "Питання компенсації чи надання іншого житла мешканцям і всі інші питання, які стосуються долі постраждалих, все це буде зрозуміло після того, як ми матимемо попередні висновки від будівельної комісії", - наголосив він. 

Читайте також: Мешканці підірваного будинку: «Відчай - неймовірний»

Пліс поінформував, що територія будинку знаходиться під охороною і мешканцям надається допомога у вивезенні особистих речей. "Основна частина людей вже забрала і важку великогабаритну, і малу техніку, і документи", - додав він. 

Як повідомлялося, 8 липня у Голосіївському районі Києва в житловому будинку стався вибух, внаслідок якого двоє людей загинули, ще шестеро постраждали.

Попередня причина вибуху - витік газу.

Мешканців пошкодженого будинку відселено у гуртожиток на вул. Оболонській, 34. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>