Китайці допоможуть Києву будувати четверту гілку метро

Китайці допоможуть Києву будувати четверту гілку метро

3885
Ukrinform
Заступник голови КМДА Микола Поворозник підписав Меморандум про співпрацю щодо проекту будівництва четвертої лінії метро в місті Києві з китайським консорціумом, до якого входять компанії China Railway International Group та China Pacific Construction Group.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«Документ підписали в рамках робочого візиту української урядової делегації з метою участі в Діалозі високого рівня Форуму міжнародного співробітництва «Один пояс, один шлях», - йдеться в повідомленні.

Заступник голови КМДА Микола Поворозник розповів, що консорціум виступає в якості керуючого партнера, який має великий досвід у галузі будівництва об'єктів інфраструктури.

«Фахівці китайської сторони проведуть дослідження щодо поточного стану реалізації проекту «Будівництво 4-ї лінії метро в м. Києві», яке розглядатиме технічні деталі; обсяг фінансових ресурсів і правовий спосіб, завдяки якому проект буде реалізований остаточно. Також дослідження включатиме оцінку юридичної і фінансової життєздатності проекту, у тому числі техніко-економічне обгрунтування та кошторис витрат», - заявив Поворозник.

Згідно з документом, консорціум може виступати в якості підрядника, що працює за схемою ЕРС (проектування, закупівля та будівництво) та виконувати «Проекти» за моделлю EPC+F (проектування, закупівля, будівництво та фінансування). У рамках цього проекту консорціум надаватиме допомогу Київській міській державній адміністрації у залученні коштів від китайських фінансових установ, що дозволить налагодити співпрацю з урядом Китаю та реалізувати великі інфраструктурні проекти.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-