"Енциклопедичне видавництво" продовжує працювати - Держкомтелерадіо

Укрінформ
Державна наукова установа "Енциклопедичне видавництво" продовжує працювати над Великою українською енциклопедією.

Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

"У ЗМІ поширюється інформація про силове захоплення приміщення Державної наукової установи "Енциклопедичне видавництво". Насправді 27.04.2017 року представники відділу Державної виконавчої служби Шевченківського районного управління юстиції у м. Києві в супроводі так званих "громадських активістів" без будь-якого попередження проникли в приміщення за адресою вул. Богдана Хмельницького, 51/а та представили документи, відповідно до яких виселенню підлягає ДП "Всеукраїнське державне спеціалізоване видавництво "Українська енциклопедія" імені М.П. Бажана", якого там немає. За цією адресою знаходиться Державна наукова установа "Енциклопедичне видавництво", яку створено відповідно до Указу Президента України №1/2013 "Про Велику українську енциклопедію" та Указу Президента України №7/2015 "Питання підготовки та видання Великої української енциклопедії", - йдеться в повідомленні. 

Як зазначається, у результаті дій виконавчої служби Шевченківського району було вилучено матеріальні цінності та майно, яке належить ДНУ "Енциклопедичне видавництво".

Оскільки відбулось порушення Закону України "Про виконавче провадження", ДНУ "Енциклопедичне видавництво" вже звернулася із оскарженням дій державних виконавців до Державної виконавчої служби Шевченківського районного управління юстиції у м. Києві та до Головного територіального управління юстиції у м. Києві, поінформували у комітеті.

"Не виключено, що йдеться про рейдерське захоплення приміщення, а тому готуються відповідні звернення до правоохоронних органів", - зазначають у Держкомтелерадіо. 

Також у комітеті повідомляють, що станом на 28 квітня 2017 року ДНУ "Енциклопедичне видавництво" продовжує свою діяльність, триває робота над проектом "Велика українська енциклопедія" - першої універсальної енциклопедії незалежної України. Як відомо, у 2016 році вийшов друком перший том ВУЕ, презентація якого відбулась 28 березня 2017 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-