Будівництво Подільсько-Воскресенського мосту продовжиться у квітні - КМДА

Будівництво Подільсько-Воскресенського мосту продовжиться у квітні - КМДА

3970
Ukrinform
Відкриті торги щодо будівництва Подільсько-Воскресенського мосту відбулися 31 березня.

Конкурс на спорудження Подільського мосту, який кияни вже звикли називати "мостом на Троєщину", проводився окремо стосовно двох ділянок: мостового переходу через Дніпро від вулиці Межигірської до дамби Русанівських садів та від дамби до бульвару Перова.

В обох пропозиціях переможцем стало ТОВ "Еко-буд-трейд", повідомив директор Департаменту будівництва та житлового забезпечення Київської міськдержадміністрації Костянтин Федотов, інформує прес-служба КМДА.

"Подільський міст – це один зі стратегічних об’єктів. Введення його в експлуатацію, без перебільшення, позитивно оцінять всі мешканці столиці. Це і суттєве поліпшення сполучення Троєщини та Воскресенки з правим берегом, і зменшення навантаження на інші мости. Першочерговим завданням, поставленим у цьому році перед переможцем торгів, буде закінчення робіт щодо мосту через ріку Дніпро: завершення монтажу арки, будівництво прогонових споруд естакади на Рибальському півострові та лівоповоротному з’їзді. А також початок робіт на лівобережній частині мостового переходу на території Русанівських садів", – зазначив Федотов.

За його словами, ділянку над Дніпром запропонували збудувати за 4,3 мільярда гривень. А роботи на лівому березі обійдуться в 1,7 млрд грн.

Як відомо, мер Києва Віталій Кличко домовився з німецькими партнерами, які залучили 200 тисяч євро, про проведення експертизи мосту. За планами керівництва міста, вже за три роки мостовим переходом поїде автотранспорт.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-