У центрі Києва хочуть побудувати ще один пішохідний міст

У центрі Києва хочуть побудувати ще один пішохідний міст

Укрінформ
Столична влада планує розпочати будівництво пішохідного мосту у Києві, який з'єднає Арку Дружби народів з Володимирською гіркою.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу NewsOne, повідомляє прес-служба міського голови.

"Ми плануємо почати будівництво пішохідного мосту, який з'єднає Арку Дружби народів з Володимирською гіркою. Це дасть можливість зробити новий туристичний маршрут. Ми також спілкуємося з інвесторами, щоби розпочати будівництво канатної дороги з правого до лівого берега, до Труханова острова, і яка в майбутньому буде зав'язана на Гідропарк. Це теж дасть поштовх для туристичної привабливості міста", - підкреслив мер Києва.

Київський міський голова відзначив, що столична влада розвиває туристичний потенціал Києва. І в рамках підготовки до Євробачення велику увагу приділяє саме розвитку туристичної інфраструктури.

"Моє завдання як мера зробити все, щоб Євробачення пройшло на дуже високому рівні. Музику люблять всі, отже увага всього світу буде прикута до Києва. Тож Євробачення - це можливість презентувати наше місто. І ми повинні нею скористатися. Ми інвестуємо мільярди гривень для розвитку інфраструктури. Євробачення триватиме кілька тижнів, а інфраструктура, в яку ми інвестуємо кошти, залишиться нам назавжди", - наголосив Кличко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-