Грип у Києві: 37 шкіл закрились на карантин

Грип у Києві: 37 шкіл закрились на карантин

1152
Ukrinform
У Києві спостерігається погіршення епідемічної ситуації щодо захворюваності на грип і гострі респіраторні інфекції, тому 37 столичних шкіл тимчасово припинили навчання, ще у 16 відбулося часткове покласове закриття.

Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник, інформує прес-служба міської влади. 

"Задля уникнення поширення інфекції керівники 37 шкіл, у яких рівень захворюваності перевищив 20%, прийняли рішення про закриття закладів, ще у 16 відбулося часткове покласове закриття", - сказав Поворозник.

Він зазначив, що минулого тижня кожному закладу освіти дали право приймати рішення щодо призупинення навчально-виховного процесу за відсутності 20% дітей від загальної кількості учнів із причини захворювання на грип та інші респіраторні захворювання як на рівні школи, так і на рівні класу. "До прийняття такого рішення рекомендовано залучати батьківські комітети й дослухатися до них», – сказав посадовець.

За його словами, наразі найбільша кількість відсутніх школярів спостерігається у Шевченківському, Солом’янському, Подільському та Оболонському районах.

Він додав, що дошкільні навчальні заклади закриватися не будуть.

"Окремо нагадаю про проведення елементарних санітарно-епідемічних заходів. Важливо забезпечити дотримання нормативних показників температури повітря у приміщеннях, проводити регулярне наскрізне провітрювання кімнат, не допускати до відвідування закладу осіб із ознаками інфекційного захворювання. Окрім того, необхідно обмежити проведення спортивних, культурно-масових та інших заходів у закритих приміщеннях, уникати великого скупчення людей", – зазначив він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>