Школи Києва самостійно прийматимуть рішення про карантин - 08.12.2016 16:44 — Новини Укрінформ
Школи Києва самостійно прийматимуть рішення про карантин

Школи Києва самостійно прийматимуть рішення про карантин

3791
Ukrinform
Київські навчальні заклади самостійно прийматимуть рішення про введення профілактичного карантину через високу захворюваність учнів на грип і ГРВІ.

Про це заявила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко.

"Сьогодні ми активно співпрацюємо з департаментами освіти та охорони здоров’я КМДА, а також отримуємо оперативну інформацію з районів. Як свідчать показники, загалом епідемічний поріг для закладів освіти ще не перейдено. Наразі у Києві відсутність дітей у навчальних закладах через хворобу становить 18%, однак це як кажуть "середня температура у палаті". Найбільша кількість відсутніх спостерігається у Шевченківському та Деснянському районах, а найменша – в Оболонському та Подільському. Враховуючи нинішню нерівномірність захворювання, ми прийняли рішення дозволити розпочати локальне призупинення навчального процесу", – повідомила Старостенко в ефірі ТК "Київ".

Так, було дано можливість кожному закладу освіти самостійно приймати рішення щодо призупинення навчально-виховного процесу за відсутності 20% дітей від загальної кількості учнів з причини захворювання на грип та інші респіраторні захворювання, як на рівні школи так і класу, а також нести відповідальність за прийняті рішення. Дитячі садки закриватися не будуть.

"Підкреслю, що наразі важливо проводити елементарні санітарно-протиепідемічні заходи, як то забезпечити дотримання нормативних показників температури повітря, провітрювання, знезараження повітря з допомогою бактерицидних ламп, а також забезпечити умови для ізоляції дітей в разі виявлення ознак інфекційної хвороби тощо. І що не менш важливо – обмежити проведення спортивних, культурно-масових та інших заходів у закритих приміщеннях", – зазначила Старостенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>