Японці допоможуть Києву з технологіями в транспорті - Кличко

Японці допоможуть Києву з технологіями в транспорті - Кличко

1261
Ukrinform
Мери Києва та Кіото домовилися про напрямки співпрацюна найближчу перспективу. Зокрема, японська сторона пообіцяла допомогти із впровадженням у Києві своїх високотехнологічних розробок у сфері громадського транспорту.

Про це заявив Віталій Кличко у Кіото після зустрічі з мером міста Дайсаку Кадокава, повідомляє прес-служба КМДА.

"2017 рік оголошений роком Японії в Україні. І ми готуємося до цього. Зокрема, в столиці оновимо парк Кіото. Буде  дуже символічно, якщо ми його зробимо зі справжньою атмосферою Японії - в стилі японського саду. Ми дуже раді співпраці в запровадженні технологій Smart City, культурному обміну, який у нас складається успішно, обміну освітньому і науковому, про який ми домовилися під час мого візиту», - наголосив Кличко.

За його словами, під час відвідання Кіотського наукового центру ASTEM було домовлено, що найближчим часом до Японії в науковий центр Кіото відправлять групу українських студентів, які займаються інноваціями, технологіями та дизайном. А група студентів з Кіотського університету приїде до Києва та візьме участь в роботі столичних хабів.

Центр ASTEM є одним з провідних закладів Японії, де науковці та студенти розробляють нові технології, інновації, які потім запроваджує бізнес. Сьогодні 17 світових компаній розташовані в Кіото і працюють з ASTEM. 7 науковців центру стали Нобелівськими лауреатами. Кіотський науковий центр – приклад спільної роботи і розвитку науки та бізнесу.

Президент Kyoto Research Park (в який входить ASTEM) Казуя Мацуо відзначив, що такий принцип роботи наукового центру довів свою успішність.

"Дуже важливо допомагати малому і середньому бізнесу, щоб компанії і фірми розвивалися і ставали великими компаніями. У нас акумулюється великий досвід. І ми  будемо раді допомогти Києву в обміні досвідом, долученні до нових технологій для розвитку бізнесу. Бо впровадження  інноваційних технологій поліпшує якість життя людей. Наш центр разом зі студентами вишів розробляє високі технології. І ми надаємо технології підприємствам, щоб вони могли вдосконалити свої послуги чи виробництво", – підкреслив Казуя Мацуо.

Кличко відзначив, що Київ дуже зацікавлений у впровадженні новітніх технологій. "Ми всі розуміємо, що високі технології пріоритетні в розвитку міст і країн. Японія – лідер у генерації і запровадженні високих технологій.  І ми вдячні за готовність до ефективної співпраці, бо використовуємо світовий досвід для того, щоб Київ був сучасним та комфортним містом", – наголосив мер Києва.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>