Міжнародні партнери передали медзакладам Київщини обладнання майже на ₴11 мільйонів

Міжнародні партнери передали медзакладам Київщини обладнання майже на ₴11 мільйонів

Фото
Укрінформ
Завдяки співпраці Київської обласної державної адміністрації із міжнародними партнерами регіон отримав високовартісне обладнання та медичні вироби для закладів охорони здоровʼя майже на 11 млн грн.

Як передає Укрінформ, про це в Телеграмі повідомляє пресслужба КОДА.

«Наші міжнародні партнери наразі підтримали медичну галузь області на близько 11 мільйонів гривень. Завдяки такій допомозі ми можемо спрямовувати бюджетні ресурси на інші важливі потреби, а їх у Київщини, яка активно відновлюється, чимало. Ми вдячні міжнародним організаціям і фондам за співпрацю та кроки задля нашого розвитку», - сказала заступниця голови КОДА Леся Карнаух.

Як зазначається, лікарні Київщини отримали від партнерів, зокрема: 63 кисневих концентратори; близько 30 апаратів ШВЛ, у тому числі для комплектування «Палати Героїв». Також область очікує на передачу 10 аналізаторів QIAstat-Dx Analyzer загальною вартістю $250 тисяч від United Help Ukraine - ключового партнера, який надав найбільшу кількість медичного обладнання. Такі аналізатори є по суті ПЛР-лабораторією в одному приладі.

Читайте також: Канадські благодійники передали до України пів сотні систем життєзабезпечення

Крім того, фонд UNICEF передав більше 10 тисяч резервуарів. Таким чином, заклади охорони здоров’я Київської області забезпечені постійним доступом до очищеної питної води для безперебійного функціонування.

За інформацією пресслужби, така співпраця відбувається в рамках роботи Регіонального офісу міжнародного співробітництва. РОМС - ініціатива Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що має на меті розвиток взаємодії місцевих та регіональних влад з міжнародними партнерами, які прагнуть співпрацювати на рівні області та територіальної громади.

Як повідомляв Укрінформ, за даними МОЗ України, до закладів охорони здоровʼя доставлять ще 50 генераторів на випадок відключення електроенергії.

Фото: КОДА

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-