У Запорізькій обласній лікарні обстежилися на новому КТ майже 3,5 тисячі пацієнтів - МОЗ

У Запорізькій обласній лікарні обстежилися на новому КТ майже 3,5 тисячі пацієнтів - МОЗ

Укрінформ
У Запорізькій обласній клінічній лікарні функціонує новітній КТ для якісної діагностики та лікування, за час його роботи з другої половини 2023 року обстеження пройшли майже 3,5 тис. пацієнтів.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоровʼя, передає Укрінформ.

"На базі Запорізької обласної клінічної лікарні функціонує сучасний комп’ютерний томограф Aquilion PRIME SP, виробництва Canon, Японія. Новітнє обладнання придбане Медичними закупівлями України на замовлення Міністерства охорони здоровʼя. Від початку введення в експлуатацію обладнання, зокрема з другої половини 2023 року, комп’ютерну томографію вже пройшли близько 3500 пацієнтів", - йдеться у повідомленні.

Як зазначають в міністерстві, кабінет КТ знаходиться на одному поверсі лікарні з МРТ та ангіографом. Завдяки цьому пацієнти не потребують пересування в інші медичні установи/на інші поверхи для дообстеження. Тож за короткий термін лікарі одержують максимально необхідну інформацію про стан здоров’я людини.

Читайте також: Лікарня «Феофанія» надаватиме послуги з лікування інфарктів, інсультів та онкології - НСЗУ

Всі дослідження за допомоги КТ проводяться цілодобово та безоплатно у рамках відповідного договору, укладеного лікарнею з НСЗУ за Програмою медичних гарантій.

На сьогодні компʼютерна томографія є основним методом діагностики в медицині, який надає детальне зображення внутрішніх структур людського тіла.

Завдяки новітньому апарату лікарі мають можливість своєчасно та достовірно діагностувати різноманітні патології та хвороби, а також надавати медичну допомогу пацієнтам із хворобами серця та судин, онкологічними захворюваннями, гострою хірургічною патологією, травматичними ушкодженнями, проблемами з органами дихання, ураженнями скелета тощо.

Як повідомлялося, нещодавно новітній компʼютерний томограф отримала Київська обласна дитяча лікарня.

Фото: МОЗ

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-