У Дніпрі відкрили третій реабілітаційний центр для військових Recovery

У Дніпрі відкрили третій реабілітаційний центр для військових Recovery

Фото
Укрінформ
У Дніпрі відкрили вже третій реабілітаційний центр для поранених військових національної мережі Recovery.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоровʼя, передає Укрінформ.

«Надсучасний реабілітаційний центр для поранених військових розпочав роботу в Дніпрі. Це вже 11-й центр національної мережі Recovery. Щорічно тут зможуть отримувати якісні, доказові й безоплатні послуги з реабілітації понад 700 захисників і захисниць України», - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, відновлювати поранених захисників буде мультидисциплінарна команда лікарів, до якої входять фахівці фізичної реабілітаційної медицини, фізичні терапевти, ерготерапевти, масажисти, терапевти мови й мовлення, психологи та інші. Відповідно до потреб пораненого така команда може поповнюватися й іншими спеціалістами.

В центрі працює кабінет фізичної терапії, психологічної підтримки, ерготерапії, кімнати для медичного персоналу та інші службові приміщення.

Читайте також: На Київщині у співпраці з фондом Хансена побудують сучасний реабілітаційний госпіталь

Проєкт Recovery фокусується на таких напрямах: створення національної мережі реабілітаційних центрів для поранених військових; реабілітація військових у партнерських приватних медичних клініках; відправлення тяжко поранених військових для складного протезування за кордон; освітні програми міжнародного рівня для медичних фахівців.

Усі послуги з реабілітації — безоплатні для всіх пацієнтів та повністю покриваються НСЗУ в рамках програми медичних гарантій. Громадяни України мають право отримати необхідні реабілітаційні послуги у повному обсязі незалежно від причин, які призвели до потреби в реабілітації, так само як і ветерани війни, учасники війни, учасники бойових дій та особи, прирівняні до них.

Читайте також: У Запоріжжі запрацював перший реабілітаційний центр для військових

Як повідомляв Укрінформ, за 2023 рік та початок 2024-го в електронній системі охорони здоровʼя сформовано 1,6 млн е-направлень на реабілітацію.

Фото: МОЗ

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-