У шприцах, виготовлених у Китаї, виявили небезпечні дефекти

У шприцах, виготовлених у Китаї, виявили небезпечні дефекти

Укрінформ
FDA повідомило про дефектні шприци, виготовлені в Китаї, і рекомендувало не застосовувати їх – зокрема, через часті поломки, протікання або навіть невідповідності у розмірах.

Про це повідомляється на сайті Food and Drug Administration (FDA - Управління з продовольства і медикаментів США).

Тож агентство рекомендувало не використовувати пластикові шприци, вироблені в Китаї.

Якихось конкретних компаній-виробників неякісних виробів FDA не вказав, як і дистрибуторів чи продавців браку. Попередження про небезпечного дефекту стосується лише пластикових медичних виробів.

FDA нагадало, що здійснює перевірку медичних виробів, виготовлених у Китаї, та веде моніторинг нових випадків невідповідності стандартам виробництва. Регулятор також проведе бесіду з виробниками, щоб вжити заходів, що коректують, або зовсім заборонити ввезення в США китайських шприців.

Читайте також: ВООЗ назвала популярний підсолоджувач аспартам можливим канцерогеном для людини

Агентство рекомендувало пацієнтам та постачальникам медичних послуг дивитися на країну виробництва шприців для введення та забору рідин з організму та, по можливості, уникати використання тих, що були зроблені в Китаї. FDA наголосило на необхідності уважно перевіряти цілісність інструментів, оскільки використання бракованих шприців може призвести до інʼєкції невірної дози ліків. При цьому конкретних виробників неякісних виробів не назвали.

Розпочато розслідування після отримання інформації про наявність дефектів на шприцах та порушення герметичності каналу для рідини, що виникає при їх використанні. Водночас зазначається, що проблема низької якості продукції не стосується скляних чи попередньо заповнених шприців.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-