
Роспроп від імені Сталлоне поширив «рекламу» фейкової відеогри із Зеленським
Російські ЗМІ, телеграм-канали і боти у соцмережах Х та Фейсбуці поширюють нібито сторіс з Інстаграму американського актора Сильвестра Сталлоне, відомого ролями у фільмах «Роккі» та «Рембо». У ролику буцімто публікуються кадри відеогри, в якій боксерськими рукавицями «б'ють» анімовану модель, схожу на Президента України Володимира Зеленського у його кабінеті.
Пропагандисти пишуть, що Сталлоне начебто прорекламував нову «відеогру» та поділився зі своїми підписниками посиланням на неї.
Це фейк. По-перше, такої відеогри не існує. У відео начебто закріплене посилання на неї, але насправді це лінк на інтернет-магазин Steam, де продаються комп'ютерні ігри. Серед них немає тайтлу з фейкового відео. Зазначимо, що у цієї вигаданої гри навіть немає назви.

По-друге, Сталлоне не публікував подібного відео у сторіс. Зазначимо, що серед його підписників, зокрема, є акаунт українського Президента. Якби дане сторіс було справжнім, команда Зеленського публічно відреагувала б на нього.
Пропагандисти самі створили ролик і за допомогою графічних редакторів підробили його у стилі сторіс в Інстаграмі.
Зазначимо, що голлівудський актор підтримує Україну та боротьбу нашого народу проти російської агресії. Зокрема 1 березня 2022 року Сталлоне опублікував в Інстаграмі фото цуценяти, яке врятували українські військові, взявши його на свої позиції. У дописі актор написав: «Благослови усіх неймовірно сміливих чоловіків, жінок і дітей… Цей кошмар і жахлива трагедія мають припинитися».
Російська пропаганда часто підробляє сторіс в Інстаграмі відомих людей, щоб дискредитувати Україну. Раніше Укрінформ спростував подібні фейкові дописи нібито від імені художника Бенксі, співака Moby та актриси Джеймі Лі Кертіс.
Фейк із «дописом» Сталлоне поширюється задля дискредитації української влади та є спробою зменшити авторитет Президента України в очах західного суспільства.
Як повідомляв Укрінформ, роспроп поширив фейкове «графіті із Зеленським та USAID» у США.
Андрій Оленін