Виконавчий директор Євробачення-2017 оцінив підготовку арени

Виконавчий директор Євробачення-2017 оцінив підготовку арени

810
Укрінформ
Робочу нараду з виробничою командою "Євробачення-2017", а також інспекцію Міжнародного виставкового центру, де розташується головна арена конкурсу, провели виконавчий директор Йон Ола Санд та виконавчий продюсер "Євробачення-2017" Павло Грицак.

Про це повідомляє прес-служба НСТУ.

"Уже за кілька тижнів у Києві відбудеться Євробачення. Я побував на місці, де розташується головна арена пісенного конкурсу, і подивився, як триває підготовка. Робота кипить, адже до приїзду делегацій наприкінці квітня все повинно бути готово. Місце проведення конкурсу цього року чудове - розташоване у центральній частині міста і має хорошу розв’язку. А ще ми можемо трансформувати приміщення так, як хочемо, щоби врешті воно було ідеальним для "Євробачення-2017". Залишається ще дуже багато роботи і мало часу. Але тут працює велика кількість людей і техніки, тож ми вкладемося в терміни й будемо готові приймати Європу в Києві вже зовсім скоро", - зазначив Йон Ола Санд.

За словами  Грицака, було обговорено дуже багато питань, зокрема щодо виробничої частини, і буквально до дрібниць розглянуто усі моменти відносно графіки та монтажу.

"Загалом у нас відбувся дуже конструктивний виробничий діалог, і пан Йон Ола Санд задоволений зустріччю. Ми підтримуємо постійний контакт як з усіма департаментами, так і з Європейською мовною спілкою, й щодня звіряємося з графіком", - сказав він.

Півфінали "Євробачення-2017" відбудуться 9 та 11 травня. Фінал - 13 травня. Церемонія відкриття пісенного конкурсу відбудеться 7 травня в Конгресно-виставковому центрі "Парковий", Червона доріжка - того ж дня біля Маріїнського палацу. Євроклуб діятиме в Парковому з 1 по 14 травня. Містечко Євробачення працюватиме з 4 по 14 травня на Хрещатику - від вул. Прорізної до вул. Богдана Хмельницького.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-